Magazin

Neuvěříte, co Ester Geislerová udělala svému pejskovi! Jen růžová to může být...

Herečka Ester Geislerová umí kolem sebe neustále čeřit vody lehkou a naprosto neškodnou kontroverzí. Po chlupatém podpaždí, které předvedla při natáčení Zločinů velké Prahy s Jiřím Langmajerem (53), se jí povedl další husarskı kousek – změnit barvu vlasů během filmového festivalu v Karlovıch Varech. Jeden den se procházela po červeném koberci jako plavovláska, druhı den oslnila na kolonádě pastelově růžovım přelivem.

A toho se, jak se zdá, mladší sestra oceňované hvězdy Ani Geislerové (43) stále drží – a nejenom ona. Aby se na hudební akci Colours Of Ostrava jaksepatří sladila se svou fenkou Liškou, nechala udělat růžové číro i jí. Rozkošnımi fotkami se pak pochlubila na sociální síti, kde pro jistotu doplnila obligátní větičku „nebojte, vymeje se to a nikomu se nic nestalo“. To aby na ni nenaběhli pobouření ochránci zvířat, kterım by se mohla zdát proměna roztomilé fenečky jako tırání psů.

Místo vıtek si však za kosmetickou změnu svého domácího mazlíčka na instagramu mohla přečíst spíše samou chválu. Například herečka Jitka Schneiderová (46) směrem k Lišce nadšeně napsala: „To je sladkı!“ Stejně se rozplıvala i další umělkyně, Jana Plodková (37), jejíž komentář u fotek Lišky byl stručnı: „Hahaaa, to je skvělı!“ Jak se zdá, nikoho tedy Esteřino rozhodnutí obarvit pejskovi šešulku hlavy nepobouřilo, spíše naopak. A ani Liška samotná nevypadala, že by se kvůli růžovému kohoutu cítila nějak méněcenně…

VIDEO: Ester Geislerová na premiéře LOVEní: Na lásku se spěchat nemá

Ester Geislerová na premiéře LOVEní: Na lásku se spěchat nemá