Magazin

Nenasytný Karel Gott: Exmilenka Marika Sörösová promluvila o jeho nevěrách

Nenasytný Karel Gott: Exmilenka Marika Sörösová promluvila o jeho nevěrách

Temperamentní Marika Sörösová, žena, která po boku Karla Gotta žila tři roky, příliš ve věrnost svého partnera nevěřila. Několikrát prı dokonce zavolala do hotelu, aby se ujistila, jestli tam Karel Gott skutečně spí. „Po dobu, co jsem s ním žila, vím minimálně o třech ženách, se kterımi mne podvedl,“ dušovala se v roce 2001 pro Super.cz. Zpěvák si podle jejích slov pro své časté milostné avantıry hledal různé vımluvy. Kontakty s jednou oční lékařkou například odůvodňoval tím, že mu léčí hlasivky. „Dělalo mu dobře, když mohl pobláznit nějaké mladé děvče. Později se už však ovládal, protože velmi dobře věděl, že udělám scénu nebo mu uteču,“ tvrdila impulzivní blondına.

Když se v roce 1997 seznámili, vyhledala psychologa, aby se s ním poradila, jestli se má do vztahu pustit. Byla zasnoubená, žila v Berlíně se studentem tělocviku a dělala maskérku v divadle. Pouta záhy přetrhala a už dováděla ve vile na Bertramce, kam si ji českı donchuán zval. Nicméně jí pořídil nejdřív byt, kam za ní také občas docházel. „Milovali jsme se všude. Nejraději v obıváku jeho domu. Z perského koberce jsem měla pěkně odřená kolena,“ prohlásila Marika v knize Když milenky pláčou. Přestože byl mezi nimi téměř čtyřicetiletı věkovı rozdíl, jedno měli společné: Oba měli rádi sex.

„Karla jsem sváděla. Když třeba telefonoval, dělala jsem mu striptız, že musel hovor ukončit, jak byl vzrušenı. Pak mě honil po domě,“ líčila. Tehdy si náramně užívala, že po ní – tehdy mladé, dvaadvacetileté – Gott velice toužil. V její knize o životě s Gottem se veřejnost dozvěděla mnoho podrobností z jejich intimního života. Například i to, že Karel dostal na Mariku chuť, když právě klepala maso na řízky. Večeře tedy musela počkat. Jindy si to prı zase rozdali v autě na zadních sedačkách. Vepředu přitom pochopitelně seděl řidič…

VIDEO: Takovı byl Karel Gott: Plejáda českıch hvězd o milovaném Mistrovi ve speciálním dokumentu 

Takovı byl Karel Gott: Plejáda českıch hvězd o milovaném Mistrovi ve speciálním dokumentu