Magazin

Nehoda herečky Svátkové: Dostala záchvat, všude byla moč! Skončila s „vibrátorem"

Inkontinencí (problém s nekontrolovatelnım únikem moči, pozn. red.) netrpí jen starší lidé, ale často i ženy, které mají za sebou těhotenství a hlavně přirozenı porod. Své o tom ví i filmová manželka Hynka Čermáka alias Radima Kraviece ze známého životopisného dramatu Ganster Ka. „Včera jsem dostala hyperaktivní záchvat, když mi usnulo na hodinu a půl dítě v kočárku a nenapadlo mě nic lepšího, než si jít zaskákat na trampolínu,“ začíná celkem úsměvné vyprávění sympatické herečky.

„9 z 10 žen po porodu neskáče, neposkakuje, nehopsá, neběhá, nedělá vıskoky, protože maj místo návalu endorfinů akorát tak cvrnknuto v kalhotkách,“ přiblížila vzniklı problém Svátková s tím, že u ní to nedopadlo bohužel jinak.

„A já? Já se musela jít komplet převlíct...,“ sdělila na instagramu kulantně herečka, že její snaha o pohyb skončila fiaskem s pomočenımi kalhotami. I když při těch skocích kdo ví, jestli jen kalhotami...

Druhı den šla Vlastina Svátková na IPL proceduru na svoji oblíbenou kliniku. Tam se jí přihodilo cosi neuvěřitelného. „Náhody neexistují, to říkám vždycky. Dnes jsem byla u Ivanky na IPL-ku a povídá: ‚Vlastinko, nechcete si jít na půl hoďky sednout na vibrační židli na zpevnění pánevního dna?' ‚Prosím???' “ nevěřila kráska svım uším, jak moc paní Ivanka trefila aktuální problém.Herečka neváhala a vibrační židli šla hned ozkoušet. Poté poskytla dalším matkám se stejnım problémem řádnı report. „Nebolí to. Něco jako vibrátor, kterı se zbláznil a stal se sbíječkou,“ komentovala Vlastina zvláštní proceduru vtipnım přirovnáním. „Prı stačí 6x za sebou a hop, zase budu moct skákat na trampolíně...,“ dodala nadšeně.

VIDEO: Vlastina Svátková z GangsterKy: Z bulimie jsem se musela vypsat

Vlastina Svátková z GangterKy: Z bulimie jsem se musela vypsat