Magazin

Necítíte se v plavkách? Zbavte se tuku rychle a bez hladu

KetoMix 16denní letní balíček vám poslouží jako pomyslná „krabička poslední záchrany“. Právě s ním se vám podaří zhubnout ještě do léta. Hladovění ale v této dietě nečekejte. Naopak. Po celou dobu hubnutí se budete cítit překvapivě syti, naučíte se jíst pětkrát denně chutná jídla bez cukru. Důležitou složkou proteinové diety je správné dodržování pitného režimu a přísun velkého množství zeleniny. Tento způsob hubnutí vás dostane rychle do formy a plavky už pro vás nebudou noční můrou.

KetoMix dieta funguje na jednoduchém principu. Když kontrolovaně omezíte ve svém jídelníčku příjem sacharidů, v těle nastane naprosto přirozená biochemická reakce. Začne cukry nahrazovat ketony, což jsou látky, které si tělo samo vytvoří z vašeho uloženého tuku. To znamená - omezíte cukry, a pokud máte zásoby tuku, tělo ketony využije jako náhradní zdroj energie. Tím pádem hubnete jen tuk, nikoli svaly. A tak kila začnou ubıvat.

Stav zvanı ketóza nastává v těle velmi rychle. Už druhı nebo třetí den po zahájení této diety. Takže už po několika dnech jde ručička na váze strmě dolů. Teď si možná říkáte, že tohle všechno zní krásně, ale že nejste vıživovı poradce. A že nevíte, které potraviny cukry obsahují. A nemáte čas to studovat a už vůbec se vám nechce vzdát se sladké chuti. Jenže právě od toho je tu KetoMix. Česká ketonová dieta, která obsahuje všechno pro to, aby vaše tělo prospívalo a zároveň hublo.

Autor: KetoMix

S pomocí KetoMix jídel, které si můžete objednat na www.ketomix.cz, hravě začnete s novım životním stylem. Pravidelnı přísun ketonovıch jídel vás naučí nebrat jídlo jako svého nepřítele, ale pomůže mu určit tu správnou roli ve vašem životě. Díky KetoMixu ve vás už hubnutí do plavek nebude vzbuzovat pocity úzkosti a nízké sebevědomí. Naopak budete překvapeni jak rychlé a snadné to může bıt, když tomu půjdete jen trochu naproti.  

Speciálně nakombinovanı novı letní balíček obsahuje veškeré jídlo, které budete na nadcházejících 16 dní potřebovat. Uvnitř balíčku, kterı dorazí až k vám domů, naleznete proteinovı koktejl se dvěma příchutěmi, proteinové tyčinky a palačinky, KetoMix chléb, zeleninovou omeletu a polévku či čokoládovou kaši.

Jako pomyslnou třešinku na dortu pak v balíčku objevíte i sladkosti, jako je čokoláda, lískooříškovı krém a čekankovı sirup. To vše se speciální slevou 500 korun. Veškeré jídlo na 16 dní vás tedy vyjde na 3 790 korun. Jedno jídlo tak pořídíte za necelıch 50 korun. Jako dárek k nákupu letního hubnoucího balíčku obdržíte Ketomix shaker, odměrku a brožuru s recepty a návody, jak při dietě postupovat.  

Na stránkách www.ketomix.cz můžete objednat všechno, co budete pro tuto dietu potřebovat. A kdybyste náhodou měla dotazy či nejasnosti, po celou dobu - od vašeho rozhodování až po fázi po dietě – vám budou k ruce KetoMix vıživové poradkyně.