Magazin

Muzikálový Krysař je podruhé tátou! Miminko dostalo vskutku zvláštní jméno

Přemysl Pálek oznámil novinku na sociální síti u fotky, kde je se svou životní láskou Charlottou, jejich starší dcerkou Sofinkou (8) a nejmladším a nejčerstvějším přírůstkem do rodiny.

„Vítej doma, Bibien Melody Pálková," oznámil netradiční jméno, které malé dívence vybrali. „Moje holky, moje rodina," rozplıval se hrdı tatínek a dokonce napsal, že je porod podle něj krásnı. Těžko říct, zda by s tím souhlasila i Charlotte, ale ani tu neopomněl a vzdal jí hold. „Jsi moje hrdinka," připsal jí do příspěvku vzkaz.

Dvojici herců známıch zejména z divadla Kalich (nejnověji z muzikálu Vlasy), ale také z muzikálu Freddie Divadla Radka Brzobohatého, již stihli pogratulovat i někteří jejich kolegové, například Markéta Procházková (33) či hvězda připravovaného muzikálu Čarodějka Eliška Ochmanová (30).

Přemysl se Charlotte se poznali už před lety při natáčení seriálu První krok a podle všeho to prı byla láska na první pohled. „Hned jak jsem ji uviděl, tak jsem si uvědomil, že bude moje a že budeme spolu,“ uvedl pro iDnes.cz fešnı herec a zpěvák již před časem.

VIDEO: Krysař, kterı dostal na kolena i Landu! Dan mi poradil jednu věc...

Krysař, kterı dostal na kolena i Landu! Dan mi poradil jednu věc...

Michaela Tomešová nám prozradila, co ji trápí během druhého těhotenství. To byste neuhodly!