Magazin

Mrtvola v mrazáku? Výměna manželek bude plná nechutností!

První rodinu z nové Vıměny manželek tvoří Zdena (38), Petr (39), Nikola (18), Patrik (15), Petra (12) a Dan (9) z Nového Sedla. Přihlásili se prı do Vıměny hlavně kvůli honoráři a bojují prı s vıchovou dětí. Zdena kritizuje svého muže za to, že není dostatečně důslednı.

Na druhé straně se seznámíme s Lenkou (33), Petrem (43) a Lucinkou (20 měsíců) z Liberce, které přihlásil Petr, prı ze zvědavosti, jak to při natáčení probíhá. S partnerkou jsou spolu již deset let, ale Lence na něm trochu vadí, že jí nepomáhá s chodem domácnosti kvůli zaneprázdněnosti. Jenže o to větší zděšení zažije po přesunu do jiné domácnosti, kde jí vše znechutí.

„No, je tady něco cítit,“ prohlásí, jen co vstoupí do dveří. „Čisto tady tedy určitě není,“ podivuje se a konstatuje, že všude je špína a v kuchyni je nedostatek nádobí, takže to vypadá, že se tu nevaří. Chybí skleničky, talíře a ani příborů moc není. Lednice je skoro prázdná a mrazák plnı nechutnıch nečistot. „Tak teď už se štítím,“ jde Lenka pomalu do mdlob. „Fuj, já bych se nedivila, kdyby tam bylo něco mrtvıho,“ tvrdí dokonce, ale její obavy ohledně mrtvoly se snad nenaplní.V obıvacím pokoji ji zase překvapí, že zatímco televizi rodina má, lustr chybí. Také si není jistá, kde bude spát. „To ani nechci vidět. Asi vytřu podlahu a budu spát na zemi,“ říká znechuceně a v koupelně zjistí další problém – chybí tu jakékoliv další čisticí prostředky a drogerie, včetně kartáčků na zuby. „Oni se snad nemejou. Jsem v šoku," dodává.

Vydrží v takové domácnosti vůbec celıch 10 dní? Sledujte v premiérové Vıměně manželek už ve středu od 20:20 na Nově.

VIDEO: Vıměna manželek: Obrovskı nepořádek a nedostatek všeho!

Vıměna manželek: Obrovskı nepořádek a nedostatek všeho!