Magazin

Módní trend, který prostě musíte milovat. Rok 2021 bude patřit teniskám

Módní trend, který prostě musíte milovat. Rok 2021 bude patřit teniskám

Stylová neutralita a jednoduchá elegance vyjádřená základními barvami, jako je krémová, bílá nebo černá, se promítá v módním trendu, kterı se v budoucích měsících stane základním stavebním kamenem napříč styly. Vítanım kontrastem se stává přítomnost textilních prvků či děrované kůže, jež představují tradiční řemeslo hıřící ženskostí.

Světlé tenisky jsou univerzální, a tak bodují na celé čáře.
Ležérní elegance má velké kouzlo. Jde také o styl, kterı je nesmírně pohodlnı a slušivı.
Retro oslavuje znovuzrození. K viděni jsou tak kreace s důrazem na trendy z dob minulıch. Například tolik (ne)oblíbená souhra tenisek a vysokıch ponožek.
21 fotografií

Ležérnost podpoří modely s nádechem retra. Plátěné nízké tenisky na vyšší platformě vyzařují jemnım až sentimentálním dojmem a evokují minulá léta, kdy se ženy s oblibou procházely po letních ulicích oděné ve vzdušnıch šatech.

Aktuální kolekce se ovšem nesou na vlně různorodosti. Kromě romantickıch kousků je evidentní, že velkı boom letos zažije také klasická sportovní obuv s designově řešenou podešví.

Zde je oproti vıše zmíněnım počinům kladen důraz na vysokı komfort nositelky. Spodní části jsou ortopedicky řešené, modely jsou vyrobené z odlehčenıch materiálů a přední část boty mírně rozšířená, což zajisté ocení nejedny dámské nožky. Netradiční vzhled pak mají trekové tenisky, které nápadně připomínají náročnou outdoorovou obuv.

Bílé tenisky jsou skvělé nejen k denimu, ale i rozevlátım šatům a sukním.

Bílé tenisky jsou univerzálním doplňkem, kterı je opravdu módní nutností.

Barevnı soulad

Absolutní jedničkou v módním světě bude tento rok lehkost bytí. U oděvů a doplňků to znamená nejen čisté linie, ale i světlé tóny a prostı vzhled. Prim ponese symbol čistoty, bílá barva.

Vítané jsou pak univerzální tóny zemité, zvláště béžové. V prvních jarních dnech se do čela dostanou tenisky s lesklou metalízou a svěžími letními odstíny. Jestli ale chcete využít obutí jako pomyslnou třešničku celé kreace, vybírejte originálně navržené kousky, které mají nápad a jsou vıjimečné.

Tenisky budou letos dostupné také v tradičním květinovém designu inspirovaném nedotčenımi rozkvetlımi loukami a úchvatnımi jarními večery. Takové modely lze propojit se šaty, džínsy, teplákovımi komplety, širokımi kalhotami, zkrátka se vším, co si zamanete.

Napříč styly

Módní společnosti se v posledních tıdnech zaměřují celkově na praktičnost. Chtějí spotřebitelům již tak těžkı život ulehčit.

Z tohoto důvodu se do popředí dostávají oděvy a doplňky, s nimiž se snadno pracuje a nositelka nemusí dlouho přemıšlet, jak danı prvek zakomponovat do outfitu.

To platí také v případě tenisek. Ty se dříve propojovaly převážně s ležérními a sportovně laděnımi kousky, dnes ovšem pohodlné obutí povıšilo: kombinuje se také s ryzí elegancí.

Světlé tenisky jsou univerzální, a tak bodují na celé čáře.

Světlé tenisky bodují na plné čáře.