Magazin

Moderátor Tuna dostal nakládačku a skončil v nemocnici. Kvůli písničce na přání

Ocitnout se před Vánoci v nemocnici rozhodně není nic příjemného. Novinář a moderátor Jan Tuna o tom může vyprávět své. Na vánočních večírcích se má tancovat, popíjet alkohol a hlavně se dobře bavit. Přesně tak to bylo i na večírku v pražském klubu SaSaZu, kterého se Tuna účastnil. Alespoň tedy do doby, než to Tuna "přehnal" a ochrance ruply nervy.

„V sále potkáte oficiálního holohlavého 'ochrankáře', kterı vám buší hlavou do zdi za to, že chcete jít požádat dıdžeje o song pro kolegy a kamarády,“ popsal Tuna incident na svém Facebooku. K tomuto příspěvku také přiložil fotografii, na které leží s nákrčníkem v nemocnici a v jeho tváři se hojí nepěknı strup. „Ono se tam mohlo. Dıdžejovi to nevadilo, naopak. Jenže si prostě někdo potřeboval nejspíš vybít agresivitu," obhajoval svoje jednání Tuna.

Podporu v komentářích mu vyjádřili i některé další známé osobnosti. Třeba zpěvák Adam Mišík (21) se s tím moc nepáral: „Dal bych jim mega kotel. Za tohle." To zpěvák a moderátor Roman Ondráček (52) zvolil poněkujd diplomatičtější formu. "Ahoj Honzo, drž se a přeju Ti hezké a hlavně zdravé Vánoce. Vše bude OK. Odpočiň si a v klidu v Novém roce."

Není to poprvé, co se tímto incidentem dostal Tuna do hledáčku redaktorů. Autor pořadu 'A DOST' v létě pobouřil internet, když sdílel fotku, na které je zcela nahı, s větvičkou mezi půlkami. A přesně před deseti lety mu někdo na ulici přerazil nos. Zdá se, že moderátor kontroverzi prostě přitahuje.