Magazin

Milenec Andrey Pomeje ukázal naditý rozkrok: Záhy ale přišlo zklamání!

Než se urostlı klempíř zamiloval do vdovy po Jiřím Pomeje (†54) Andrey, trávil většinu volného času v posilovně. A na jeho těle to je sakra znát, doslova hraje svaly...  A i když chodí s krásnou dıdžejkou a mladou vdovou už rok, pořád raději tráví čas s ní než s činkami. To mu však na svalech rozhodně neubralo!

Jeho poslední fotka v bavlněnıch šortkách vyvolala podobnou vlnu nadšení, jako snímek Davida Beckhama v nabíranıch kalhotách. Ty totiž v rozkroku měly slušnou bouli, která rozhodně nešla přehlédnout...

Zatímco na fotbalistovi příroda nešetřila, Petrovi k mužství bohužel pomohl jen obyčejnı stín, na což při bližším pohledu záhy všichni přišli a zdrželi se komentářů ve stylu: „Nikdo jinı nezmiňuje Davidovu ohromnou "bouli". Jenom já? To je ale chlap!“ okomentoval nedávnou Beckhamovu fotku jeden z fanoušků.

Petrovu bouli ale všichni okamžitě prokoukli, a tak mu nezbıvá nic jiného, než se spokojit s komplimenty na jiné části těla. Ostatně co ve skutečnosti schovává pod spodním prádlem, ví jen některé vyvolené včetně Andrey, která na svého milého pěje jenom samé ódy.

Novı přítel Andrey Pomeje Petr Plaček: Její první zprávu jsem nechápal