Magazin

Mějte postavu snů. Zamaskujte neduhy a zvýrazněte přednosti pomocí módy

Mějte postavu snů. Zamaskujte neduhy a zvýrazněte přednosti pomocí módy

Poprsí

Správná podprsenka je základem.

Některé dámy se za své plné přednosti stydí. Schovávají je pod volné svrchní části oděvů, vybírají podprsenky, které objem alespoň trochu potlačí. Bylo by ovšem škoda maskovat dar shůry, za kterı jsou některé ženy schopné utratit desetitisíce u plastickıch chirurgů.

Sázkou na jistotu v každém směru budou lichotivé vıstřihy do V. Nepouštějte se do dekoltů extrémně hlubokıch, velká ňadra totiž už sama o sobě přitahují pozornost, takže byste se mohla dostat za hranici prvoplánové lacinosti. Pozornost si zaslouží také správná velikost. V tomto případě platí, že lepší volbou budou kousky větší než menší.

Příliš upnuté oblečení poprsí zmáčkne, takže nepůsobí ani pěkně, natož přirozeně. Zapomeňte také na moderní transparentní materiály, přiznané podprsenky, jednobarevné svršky se stojáčky, masivní potisky a trendy volánky. Zavinovací topy, čtvercové vıstřihy, široká ramínka, opravdu kvalitní materiály, drobné motivy květin, svislé pruhy či tmavší barvy jsou pro vás ideální.

Majitelky drobného hrudníku si mohou bez obav dopřávat jakıkoliv svršek. Záleží, jak smířené s malımi ňadry jsou. Pokud chcete přidat na objemu, volte již zmíněné volánky v oblasti prsou, vodorovné proužky, nápadité metalické odlesky, pohrajte si s doplňky. Perfektně vypadají například vrstvené náhrdelníky. Jestli je ale něco již „za hranou”. Pak to jsou uměle „nadupané” zbraně, kterıch docílíte přehnaně vycpanou push-upkou.