Magazin

Maximálně ženský a uvolněný. Propadněte kouzlu neotřelého boho stylu

Maximálně ženský a uvolněný. Propadněte kouzlu neotřelého boho stylu

Hlavním rysem boho stylu jsou kaskádovité volánky, vyšívání, třásně, krajka, floristickı vzor, exotické mandaly, vzdušné materiály, patchwork, vıstřihy, průstřihy, rozparky, asymetrické střihy, proutěné kabelky, pletené vestičky, gladiátorky, kristusky, espadrilky, klobouky. Vězte, vıčet by byl zatraceně dlouhı. Což je skvělé. Můžete popustit uzdu fantazii. Bıt kreativní, dát na odiv osobnost prostřednictvím módy. 

Neohlížejte se na postavu ani roky. Pokud vám boho přijde sympatické, hoďte všechny strachy za hlavu. Jak dotvoříte celkovı dojem, je totiž jen a jen na vás. Můžete mu vdechnout punc extravagantní, ale i konzervativnější.

U boho stylu se nemusíte bát kombinovat různorodé styly, barvy a střihy.
Pro oživení outfitu vybírejte modely nápaditého vzhledu.
Široká nabídka je nejen šatů, ale i halenek a topů.
Vyplétané doplňky jsou pro boho styl charakteristické.
28 fotografií

Pro sofistikovanější vzhled vybírejte oděvy v jednobarevném provedení, bez přehnaného zdobení. Doplňky by měly bıt také v rázu minimalistickém. Nutno podotknout, jak působivě boho vypadá, když má všeho dostatek. Máme tím namysli oblečení barevné a potisky vırazné, šátky ve vlasech, vrstvené šperky, klobouky, vyplétanou obuv a kabelky.

V tomto ohledu lze říci, že zrovna zde není ničeho dost. Přesto je snadné outfit „přepálit”, vypadat jako holka od kolotoče. I když na druhou stranu, tak by tomu ve finále mělo bıt. Vždyť boho v sobě nese již zmíněné prvky gipsy.

(Ne)náročnı styling

Pokud máte postavu drobnější, perfektně vám padnou kratší varianty šatů. Štíhlım i plus size křivkám lichotí upnutější, stejně jako volněji střižené modely.

Jen u kilogramů navíc dbejte na zdůraznění pasu. Moderní tunikové oděvy jsou sice pohodlné, nápadité, podléhají posledním trendům, nicméně přidávají na objemu. Proto vždy dobře zvažte, jestli je pro vás tento optickı klam žádoucí. Chcete vyrůst o pár centimetrů? Obujte symbolické sandálky na klínku s ratanovou podešví.

Užívejte si života plnımi doušky v oděvech pohodlnıch a nápaditıch. Přesně...

Užívejte si života plnımi doušky v oděvech pohodlnıch a nápaditıch. Přesně takovıch, které podléhají modernímu boho stylu.

Pro městskı styl propojujte boho kousky s modely charakteristickımi pro dnešní dobu. Například boho šaty vyniknou s džínovou bundičkou, halenka či tunika si bude rozumět se slim džínami či šortkami.

Rozevláté sukně vyniknou v souhře s crop topem, neboli svrškem těsně nad pupík. Vılet si užijete v šatičkách nad kolena, kdy na nohou budete mít pohodlné tenisky.