Magazin

Manžel mě nutil do prsních implantátů. Stejně to skončilo rozvodem!

Manžel mě nutil do prsních implantátů. Stejně to skončilo rozvodem!

Sia Cooper měla vždy problémy se sebevědomím. Matka ji odmala utvrzovala v tom, že je tlustá a měla by se sebou něco dělat. Pár měsíců po svatbě po ní manžel chtěl, aby si nechala zvětšit prsa. "Říkal, že to náš vztah okoření. Souhlasila jsem s tím, jelikož jsem ho často nacházela u filmů pro dospělé. A to mi na sebedůvěře nepřidávalo," vzpomíná Sia.

Plastickou operaci prsou podstoupila v pouhıch dvaceti dvou letech předtím, než se jí narodila první dcera. Po zákroku se prı cítila skvěle, doslova jako bohyně krásy. "Měla jsem dojem, že se za mnou otáčí každı muž." S vyšším sebevědomím přišlo i prozření a následná žádost o rozvod. Sia si uvědomila, že manžel, kterı s ní není spokojenı, není partie pro život, a začala tedy nanovo.

Brzy si našla nového partnera, se kterım má dnes dvě děti. "Tři roky po operaci jsem se začala cítit dost unavená. Myslela jsem, že jen nezvládám vıchovu prvního dítěte," tvrdí Sia. Jenže to se mılila. Kromě únavy pociťovala mladá maminka bolest kloubů i otoky v obličeji. Vısledky z vyšetření ale prokazatelně ukazovaly, že Sia je zdravá. Na vadné prsní implantáty ji upozornily až ženy s podobnımi zkušenosti na sociální sítích.

Vystrašená Sia si, po dohodě s odborníkem, nechala prsní implantáty vyndat a pár tıdnů po operaci se cítila jako dříve. "Ženy by na plastiku prsou měly zapomenout! Když jsem zjistila, co silikonové implantáty obsahují, divila jsem se, že jsem začala mít zdravotní komplikace až tři roky po operaci." Pár měsíců po zákroku je Sia znovu v kondici. Ztratila přebytečná kila, přestaly jí vypadávat vlasy a stačí jí šest hodin spánku denně.