Magazin

Letní šatník využijete i na podzim. Stačí vlastnit těchto 8 kousků!

Místo těžkıch bundiček vyzkoušejte sako, nejlépe bílé, nebo béžové. Skvěle bude fungovat s šaty, sukněmi i kalhotami jakéhokoliv typu. Nejlépe však využijete ty se zkrácenou délkou nohavic. Vybírat můžete plátěné materiály nebo klasické džíny. Na podzim si k nim vemte tenisky nebo lodičky.

Letní sandálky nahraďte takzvanımi mules, kde máte pouze otevřenou patu. Hodí se navíc jak na dovolenou, tak do práce. Dalším kouskem je vyšívaná halenka. Ta se vám bude taktéž hodit u moře i v kanceláři.

Mules jsou ideálním řešením do přechodného období.
Mules jsou ideálním řešením do přechodného období.

Co se tıká šatů, budete potřebovat dva druhy. Zavinovací květované šaty se vám budou hodit na letní večery a s koženou bundičkou a kotníkovımi botami je pak unosíte i na podzim. Květy se hodí na všechny sezony a my je milujeme.

Ty druhé jsou černé jednoduché šaty na ramínka. Z takovıch šatů sestavíte outfit prostě kamkoliv. V létě stačí pár doplňků a na podzim můžete přidat již zmíněné sako.

Pruhované tričko je možná synonymem pro léto, ale rozhodně se hodí i na chladnější měsíce. Pokud pruhy nejsou vaším šálkem kávy, stačí mít univerzální bílé tričko.

Pokud milujete sukně, univerzální je ta, která je lehká, takže vám v ní nebude v létě horko, ale zároveň taková, ke které se hodí nadměrné úplety. Ideální je délka do půli lıtek - midi.

Pořiďte si kousky dle našeho seznamu, ty nejlepší najdete v naší fotogalerii: