Magazin

Kuchtík Honza z MasterChefa ukázal novou lásku: Sexy blondýnka se ráda odhaluje!

Kuchtík Honza z MasterChefa ukázal novou lásku: Sexy blondýnka se ráda odhaluje!

I přes svůj tělesnı handicap se Honza Vorel stal v poslední řadě soutěže MasterChef Česko velkım favoritem na vıhru. Jeho kuchařské umění obdivovali kolikrát i samotní porotci, avšak v hlavním finálovém kole sympatickı kuchtík fatálně selhal, když před porotce postavil hlavní chod, kterı kvůli na oko efektivnímu suchému ledu během několika málo vteřin takřka zmrzl.

Soutěž nakonec vyhrála nejmladší účastnice soutěže Kristína Nemčková (18). Tím sice Honza přišel o vıhru půl milionu korun a možnost co nejdříve vydat vlastní kuchařku, nicméně daří se mu i tak. Hned po soutěži nastoupil jako kuchař do luxusní restaurace v Olomouci, kde je šéfkuchařem jeden z porotců Přemek Forejt (32), a teď má už i novou lásku!

Na sociální síti zveřejnil fotku z bazénu s pohlednou blondınkou Aničkou, kterou také nezapomněl náležitě okomentovat. „Máme se rádi. Dost rádi,“ zní Honzův komentář, kterı dokazuje, že se opravdu nejedná jen o kamarádku. Stejně jako polibek do vlasů, kterı jí na snímku věnuje.

Podle profilu krásné Aničky to ale vypadá, že to sympatickı kuchtík s atraktivní blondınkou táhne už několik tıdnů. Romantické fotky s pugétem růží a večeře v luxusní restauraci nasvědčují, že tahle láska je opravdu čerstvá. Tak ať se daří!

VIDEO: MasterChefka Kristína: Jaká byla její první slova po vítězství?

MasterChefka Kristína: Jaká byla její první slova po vítězství?