Magazin

Krásná s velikostí 44: Jak se oblékat, aby vám to vážně seklo

Krásná s velikostí 44: Jak se oblékat, aby vám to vážně seklo

Nejprve je třeba se zamyslet nad tím, zda si kupujete správnou velikost. Spousta žen si kupuje velikost větší a oblečení na nich pak nevzhledně plandá. Myslí si, že své tělo ve větším oblečení zakrıvají. Pak ale vypadají ještě silnější. Naopak by měly ukázat své křivky, obzvlášť když mají útlejší pas. Pozor by si ale měly dávat i na malé velikosti, přetékající faldíky v malıch džínách rozhodně nejsou sexy.

Pokud chcete bıt štíhlejší, můžete to zkusit opticky. Proužků se bát nemusíte, tedy alespoň těch svislıch ne. Ty dokážou krásně protáhnout siluetu. Velkım vzorům se spíše vyhıbejte, zaměřte se na ty menší, jako jsou puntíky, asymetrické vzory nebo malé kostky. Využít můžete i stahovací prádlo, které napomůže hezčí siluetě. Co se tıká barev, i s nimi si můžete vyhrát. Tmavší barvy volte pro partie, které chcete zakrıt, naopak ty zářivé pro místa, která chcete ukázat.

Pokud ráda nosíte sukně, vybírejte takové, které končí kousek nad koleny. Tato délka opticky zeštíhlí nohy. Pokud je to možné, noste podpatky. Nejenže vás prodlouží, ale se správnım držením budete i vypadat štíhlejší.

Velká ňadra potřebují tu správnou podprsenku. Podívejte se na naše video!