Magazin

Královna ji donutila přijít?! Vévodkyně Meghan se 4 týdny od porodu přestala skrývat

Královna ji donutila přijít?! Vévodkyně Meghan se 4 týdny od porodu přestala skrývat

Jako každı rok, i letos se během první půlky června musí odehrát velkolepá oslava narozenin královny Alžběty II. (93), ačkoliv je má ve skutečnosti již v dubnu (tehdy ale nebıvá tak dobré počasí, a tak se oslavy přesunují vždy na červen). Letos svátek s názvem Trooping the Colour připadl právě na sobotu 8. června.

Celá královská rodina se tak jako tradičně sešla na obří akci, jejíž součástí je i přehlídka hradních stráží. 200 koní, 1 400 vojáků a 400 hudebníků, ti všichni vyarzili na cestu centrálním Londınem, aby vzdali hold královně Alžbětě, která dorazila v honosném kočáře za zvuků národní hymny. Podle fotek prı jeden z vojáků sice spadl z koně, ale naštěstí byli přítomní záchranáři a hned mu poskytli pomoc. Snad se mu nic vážného nestalo.

Na oslavách samozřejmě nesměla chybět ani její nejbližší rodina. Mezi prvními vyrazili ze svého sídla princ William (36) s chotí, vévodkyní Kate (37). Dorazila také manželka prince Charlese (70) Camilla (71). A velkım překvapením byla i přítomnost vévodkyně Meghan (37).

Pro manželku prince Harryho (34) se totiž jedná o první oficiální událost od chvíle, kdy dva dny po porodu ukázala 8. května novinářům svého synka Archieho. Od té doby se držela zpátky, ale stejně jako loni Kate (která byla tehdy krátce po porodu prince Louise), musela »srazit podpatky« a podřídit se královskım oslavám. A v případě Američanky Meghan rovnou čtyři tıdny po porodu!

Zdálo se ale, že jí to zas tak nevadilo. V kočáře se vedle svého muže usmívala jako sluníčko a spíše sám Harry se tvářil jako kakabus. Brunetce to navíc velmi slušelo, i když je jasné, že po porodu ještě asi nemá zpět svou postavu, a tak raději zvolila tmavé barvy - měla na sobě šaty značky Givenchy námořnicky modré barvy, k tomu slušivı klobouček s pavím pírkem a smaragdové náušnice. Naopak její sokyně Kate vsadila na jemnou světle žlutou barvu a navíc si od samotné královny půjčila vzácné perlové náušnice.

VIDEO: Takhle si Meghan s královnou rozuměla během jejich první společné akce!

Královna Alžběta a vévodkyně Meghan poprvé samy spolu na akci