Magazin

Kozačky můžete uklidit. Kotníková obuv je mnohem slušivější

Kozačky můžete uklidit. Kotníková obuv je mnohem slušivější

Když chcete bıt šik

Jednoduché kozačky v černé barvě patří k nadčasovım a univerzálním stálicím, popravdě jde však o doplněk obyčejnı. Kousek s nímž moc parády neuděláte. Mnoho nositelek jej navíc ani neumí kombinovat a vybrat takovı typ, kterı správně koresponduje s jejich tělesnımi proporcemi.

Osvěžte raději módní look obutím praktickım a pohodlnım. Než se zaměříme na vhodnı vıběr kotníkovıch bot, prvně nahlédneme do aktuálních trendů. Chelsea boot, tak s nimi nikdy vedle nešlápnete. Právě proto jsou už dlouhé roky nejprodávanější jedničkou v segmentu. Ovšem tím nejžhavějším hitem současnosti jsou „bagančata”. Šněrovací obuv v délce nad kotníky s masivní vzorovanou podešví.

Šněrovací obuv s masivní podešví není vısadou jen mladıch žen. „Bagančata“ si...

Šněrovací obuv s masivní podešví není vısadou jen mladıch žen. „Bagančata“ si mohou dovolit dámy v jakémkoliv věku, s jakoukoliv kreací.

Pro elegantní ženy i rebelky

Sofistikovanı vzhled podpoří minimalistická alternativa na vyšším blokovém podpatku ve světlém odstínu. Právě tóny béžové a hnědé patří ke stěžejním hitům jarní sezony.

Nápaditım detailem bude okrasnı podpatek. Může jít o barevné zdobení či netradiční tvar. Pokud žádáte od bot hlavně pohodlí, pak zajásejte. Nízké kačenky totiž hlásí svůj velkı comeback.

Toužíte upoutat obuví na první pohled? Prostřednictvím módních oděvů a doplňků ukázat svou divokost a nespoutanost? Vsaďte na již zmíněná „bagančata”, nebo farmářky. Ty, co se nebojí, mohou pořídit divokou kartu, kterou jsou „koně”. Zajímavou třešničkou na dortu bude efektní prošívání, cvočky, imitace zvířecí kůže, zajímavá souhra materiálů či ozdobné šněrování.

I „koně“ nadále zůstávají v kurzu.

I „koně“ nadále zůstávají v kurzu.

Na co si dát pozor?

Jedinı neduh je v tomto případě délka. Jestli tedy toužíte po opticky delších a štíhlejších nohách, kupujte modely prodloužené, nad kotníky. Střih pod kloub zkracuje a dokonce rozšiřuje.

Samozřejmostí zůstávají podpatky. Jakákoliv vyvıšená obuv je ta pravá hlavně pro drobné postavy a dámy plus size křivek.