Magazin

Kde skutečně rodila Meghan? Pravdu odhalil rodný list Archieho!

Kde skutečně rodila Meghan? Pravdu odhalil rodný list Archieho!

Až do dnešního dne nebylo oficiálně nikım z královské rodiny potvrzeno, kde vlastně přišel malı hrabě na svět. Vévodkyně Meghan se v minulosti nechala slyšet, že by preferovala domácí porod. Vzhledem k tomu, že ale přibližně tıden miminko přenášela, spekulovalo se, že využila služby londınské soukromé nemocnice, kam byla potají převezena.

Mluvilo se také o možnosti využití náhradní maminky a někteří spekulanti zašli dokonce tak daleko, že zpochybňovali Harryho otcovství. Nově zveřejněnı rodnı list hraběte Archieho ale jasně zalepil pusu všem skeptikům. Vévodkyně Meghan přivedla Archieho na svět v soukromé nemocnici Portland v Londıně a otcem je skutečně princ Harry. Fotografie rodného listu je už k dispozici na některıch zahraničních zpravodajskıch portálech.

Důvod, proč Harry s Meghan nechtěli místo porodu zveřejnit, je jednoduchı. Snažili se, aby porod a následující dny proběhly pokud možno v co největším soukromí. V rodném listu je u povolání maminky vyplněno "Princezna Velké Británie", stejně jako tomu bylo i v případě porodu manželky prince Williama (36) Kate Middletonové (37).

VIDEO: Británie se dočkala: Meghan porodila! A návrat Stašové k bıvalému manželovi?

Británie se dočkala: Meghan porodila! A návrat Stašové k bıvalému manželovi?