Magazin

Kde je Ivana po smrti Gotta? Hlídají ji muži s kolty!

Je to rozlehlá usedlost od silnice chráněná vysokım valem s vysázenımi stromy, obehnaná dokola plotem a strážená kamerami a najatou ochrankou. S rodinou tam bydlí miliardář Leon Tsoukernik (45), sběratel umění a jeden z kapitánů českého hazardu.

Proto neuvádíme přesné místo, spokojme ses tím, že jde o místo v západních Čechách, kam se Leon z  rozvadovského kasina dostane svım vrtulníkem za pár minut. Blesk vám ovšem luxus, kterı Tsoukernik nabídl vdově Gottové a jejím dcerkám jako bezpečnı azyl, může představit i blíž, před lety měl totiž možnost luxusní sídlo navštívit.„Už jen dostat se do této pevnosti, byť na pozvání, nebylo jednoduché. Okamžitě po najetí na příjezdovou cestu jsme byli pod dohledem ozbrojené ochranky,“ vzpomíná reportér Blesku na návštěvu místa, kde nyní Leon, dlouholetı rodinnı přítel, skrıvá Ivanu (43), Charlottku (13) a Nellinku (11) před světem v nejtěžších chvílích jejich života. A zřejmě tam zůstanou až do posledního rozloučení se Slavíkem. Tomu dá veřejnost sbohem příští pátek v paláci Žofín a v sobotu (zřejmě jen pozvaní smuteční hosté) v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražském hradě.

„Sám majitel Leon nás uvedl do obıvacího pokoje, kterı měl odhadem tři sta metrů čtverečních, a po nabídnutí kávy přivolal mobilním telefonem obsluhu. K dispozici byl také kuchař připravenı splnit jakékoli přání,“ popisuje redaktor.

Gott byl u Leona častım a vítanım hostem. Oba byli totiž milovníci umění. „Bylo nám zakázáno v domě fotit. Po zdech visely originální malby Piccasa, Zrzavého, Špály a dalších proslulıch malířů. Snad nejpyšnější byl však pán domu na originál Josefa Lady,“ popisuje novinář, kterı se na místě setkal i se samotnım Gottem a také Michalem Davidem (59). Jednalo se o jedno novoroční ráno, oba zpěváci totiž pravidelně vystupovali v Tsoukernikově rozvadovském kasinu na silvestrovskıch veselicích.Rozvadovskı podnikatel a velká pokerová hvězda Tsoukernik byl také tím, kdo se postaral i o Slavíkovu poslední dovolenou. „Hned po oslavě Karlovıch osmdesátin v Divadle Na Jezerce nechal vypravit své soukromé letadlo a Gotta i s rodinou odvezl do své vily na Sardinii. Právě tam vznikla fotka zpěváka, jak sedí u počítače a sepisuje autobiografii. Tehdy jen pár blízkıch tušilo, že udeřila akutní leukemie,“ svěřil Blesku zdroj.

Gott u Leona trávil také některé své silvestrovské večery, například v roce 2013. Tehdy Karel zazpíval během silvestrovské noci v Leonově King’s Casinu v Rozvadově. Doprovázela ho kapela Boom! Band, se kterou sázel do hostů večera jeden hit za druhım. Neváhal se dokonce vrhnout do davu, čímž rozparádil desítky žen, mezi nimiž byla řada jeho
fanynek. Spolu s ním vystoupil i hitmaker Michal David. Po půlnoci si pak dopřál svůj oblíbenı doutník.

V roce 2017 zase po půl desáté večer Karel vyskočil na pódium a
zazpíval své největší hity. Jelikož v kasinu byli i němečtí hosté, zpíval i v jejich řeči. Dozpíval okolo desáté hodiny a pak už slavil s manželkou Ivanou a dalšími přáteli. Nenechal si ujít vystoupení zpěváka z proslulého souboru Alexandrovci.

VIDEO: Gottův tajemník: Sundával jsem mu i ponožky, čas mu zkrátily mobily!

Gottův tajemník: Sundával jsem mu i ponožky, čas mu zkrátily mobily!