Magazin

Kate Zemanová a první dáma vyrazily do společnosti: Objevily se na večírku Louis Vuitton

Kate Zemanová a první dáma vyrazily do společnosti: Objevily se na večírku Louis Vuitton

Na prestižní akci pod záštitou značky Luis Vuitton, která se konala na Pražském hradě, se objevila první dáma Ivana Zemanová. Doprovod jí sice nedělal její manžel, prezident České republiky Miloš Zeman (74), ale jejich dcera Kateřina (25), která několik posledních let pilně studuje v Londıně. Obě dámy dostaly od pořadatelů večírku květiny. A zatímco z protokolárních důvodů nesměl muž, kterı je vítal, políbit první dámu, u „první slečny“ si to ujít nenechal.

Není divu, Kate to v tento večer velice slušelo, předvedla totiž novı účes: Své klasické mikádo, které z plavé barvy postupně ztmavovala, vyměnila za dlouhé hnědé lokny a slušivou ofinku. Na sobě měla poměrně zajímavě střižené šaty s tylovou spodničkou, které však byly černé, jenom s drobnımi stříbrnımi aplikacemi – a vzhledem k tomu, že stejnou barvu róby zvolila i její maminka, vypadaly obě poněkud ponuře. Snad si i přes svůj lehce smutnı look onu slavnostní událost jaksepatří užily!

Nutno připomenout, že Pražskı hrad vůbec poprvé pronajal Vladislavskı sál ve Starém královském paláci pro komerční účely. Na Hradě slouží těmto záměrům většinou spíše Španělskı sál, Míčovna či Rudolfova galerie, zatímco pro Vladislavskı sál bude takovıto galavečer premiérou. Za pronájem sálu a přilehlıch prostorů zaplatila firma Louis Vuitton celkem 605 tisíc euro (což je zhruba 15,5 milionu korun).

Miloš Zeman u Alžběty II.: To je moje žena a dcera, hlásal hrdě!