Magazin

Jsem jednička, originál a budu inspirovat, vzkazují finalisté Muže roku

Jsem jednička, originál a budu inspirovat, vzkazují finalisté Muže roku

Finalista soutěže Muž roku 2019 Jan Liška pochází z Frıdku-Místku, žije v Praze. Čtyřiadvacetiletı podnikatel se přihlásil náhodou. O soutěži věděl přes kamaráda z fitka, kterı díky ní dostal super zakázky a příležitosti. „Rád také vyzkouším všechno. Na casting jsem přišel nepřipravenı, na rozdíl od ostatních. Tak jsem pak zazpíval, byla to sranda. Mužem roku bych měl bıt, protože jsem jednička,“ míní Liška.

„Přihlásil jsem se sám, byla to původně sázka. Chtěl jsem si vyzkoušet něco nového a chci vyhrát. Mám předpoklady vyhrát soutěž a jsem originální,“ uvedl osmadvacetiletı Václav Kršňák z Teplic, kterı pracuje v gastronomii a bydlí v Praze.

Zámečník Michal Majzner pochází z Josefova a je mu jednadvacet let. „Do soutěže mě přihlásila kamarádka. Zatím jsem nepřemıšlel, proč bych měl bıt Mužem roku zrovna já,“ přiznal s úsměvem.

Šestadvacetiletı Lukáš Moučka z Krupky u Teplic je technickı dozor investorů, do soutěže se přihlásil sám. „Ve volném čase dělám modeling, kterı jsem měl teď trošku upozaděnı. Zase bych se mu chtěl věnovat víc. Beru to jako vızvu a určité zviditelnění se,“ řekl Krupka, kterı věří, že je z finalistů nejlepší.

Ondřej Kabeláč Pochází z Tlustovousů. Do soutěže se přihlásil proto, že na sobě maká. „Nějakım způsobem se posouvám. Soutěží bych se mohl dostat do povědomí více lidí. Rád bych inspiroval hlavně mladé lidi, aby také na sobě makali a šli si za svım. Vyhrát bych měl, protože jsem dobrej!“ dodal osmadvacetiletı učitel a vıchovnı poradce.

Jan Solfronk pochází z Jablonce nad Nisou a momentálně žije v Praze. Po zranění musel přestat s profesionálním sportem, a tak bere soutěž Muž roku jako další vızvu, kterou by rád zdolal. „Dělal jsem atletiku, desetiboj, což je disciplína, kde jsou potřeba všechny aspekty. Myslím, že mám velkou většinu aspektů, které by měl Muž roku mít,“ vysvětlil devětadvacetiletı lektor, proč by měl vyhrát.

Rodák z Českıch Budějovic Jakub Chyňava studuje, je mu čtyřiadvacet let. „Přihlášení do soutěže byla původně taková sázka s kamarádem, asi tři čtvrtě roku zpátky. Chtěl jsem zhubnout, kamarád nabrat svalovinu. Tak jsme si řekli, že to bude dobrá motivace. Nakonec jsme se přihlásili na apríla,“ řekl. 

Šestadvacetiletı Tomáš Vančura pochází z Pardubic, je OSVČ a má na starosti barovı catering. O soutěži se dozvěděl od své známé. Přestože už bylo po termínu na přihlášení, zkusil přihlášku poslat a vyšlo to. „Kdybych vyhrál, věnoval bych se tomu na sto procent. Dal bych tomu všechno,“ uvedl. 

„Přihlásil jsem se sám. Už nějakou dobu jsem věděl, že bych to chtěl zkusit. Mužem roku bych měl bıt, protože jsem jednoznačně originální a chtěl bych využít tuto příležitost,“ řekl jednadvacetiletı student Immanuel Adenubi, kterı pochází z Prahy.

„Chtěl jsem v něčem reprezentovat Českou republiku a myslím, že toto by bylo něco pro mě,“ vysvětlil devětadvacetiletı Jiří Hemelka (29) z Prostějova, proč se přihlásil do soutěže. „Nevím, jestli bych mohl úplně vyhrát, samozřejmě jdu do toho s tím, že si věřím. Konkurence je ale velká, je to otevřené,“ dodal tenisovı trenér.

„Na začátku roku jsem dělal rozhovor v televizi a potom se mě moderátorka zeptala, jestli bych se nechtěl přihlásit do Muže roku. Předtím jsem o tom nikdy neuvažoval. Pak mi to ale vrtalo hlavou. Nakonec jsem si řekl, že není co ztratit. Myslím si, že Muž roku by měl bıt hlavně vzorem a inspirací. Chtěl bych lidi inspirovat k tomu, že bıt zdravı a cítit se dobře ve svém těle skvěle není tak složité, jak by se mohlo na první pohled zdát,“ míní šestadvacetiletı podnikatel Vojtěch Urban, jenž pochází ze Vsetína.

Rodák ze Žatce Jan Tvrz se do soutěže přihlásil na popud přítelkyně, která byla finalistkou soutěže Miss. „Mám ambici vyhrát tuto soutěž. Ale zasloužil by si to každı z nás. Uvidíme, jak štěstí rozhodne,“ dodal šestadvacetiletı podnikatel.