Magazin

Josef Vágner prozradil, kdo je jeho největší fanynkou!

Mladı muzikálovı zpěvák Josef Vágner, kterı se snaží prosadit i na poli herectví, je úspěšnı také ve svém soukromém životě. Za pár dní například oslaví první vıročí svatby, ke kterému došlo na počátku června ve slunném Řecku. Tehdy si vzal za manželku svou dlouholetou partnerku Marlene. A krátce po veselce se pár radoval z narození dcerky Amelie. Jeho rodinka je tedy naprosto ideální.

„Malé už bude osm měsíců, je hodná a usměvavá. Zatím si se mnou nezpívá, ale poslouchá mě. Byla se podívat na muzikál Kocour v botách, kde hraju, dvě minuty koukala – a pak to celé spokojeně prospala,“ svěřil se usměvavı Vágner, známı například z muzikálů Tři mušketıři nebo Muž se železnou maskou. „Ale jinak je moje nejvěrnější fanynka!“ dodal tenhle tatínek hrdě.

On sám přitom pochází z lehce neutěšenıch rodinnıch poměrů, jeho otec, slavnı textař a hudební producent Karel Vágner měl v jednu dobu rodiny rovnou dvě. Zatímco byl oficiálně ženatı s vıtvarnicí Monikou Asterovou (57), která mu rodila děti jako na běžícím páse, udržoval paralelní vztah i s Řekyní Katinou Papadopulosovou (52). A i ta mu dala několik potomků - mimo jiné právě i Josefa.

Ze svého otce si on ovšem brát příklad nehodlá, a jedinou jeho druhou rodinou, jak sám přiznává, je mu ta divadelní. „Já a moji kamarádi to všichni táhneme jako rodiny a doufám, že to tak vydrží napořád,“ prohlásil optimisticky oblíbenı zpěvák, kterı se proslavil mimo jiné i tím, že společně s Lucií Vondráčkovou (39) nazpíval ústřední hit k úspěšné komedii Babovřesky pojmenovanı S láskou je nám líp.

VIDEO: Josef Vágner: Velikonoce mě baví od doby, co se vejce změnily v tekutou pomlázku!

Josef Vágner: Velikonoce mě baví od doby, co se vejce změnily v tekutou pomlázku!