Magazin

Jaký svetr vyhodit a který naopak nesmí v podzimním šatníku chybět

Jaký svetr vyhodit a který naopak nesmí v podzimním šatníku chybět

Jistě máte ve stávající garderobě nespočet svetrů z minulého roku nebo předchozích sezon. Než je ovšem znovu obléknete, jednotlivé kousky si důkladně prohlédněte. Není totiž nic horšího než obnošenı model, kterı se ve švech páře, má žmolky a vytahané nitky.

Svetry jsou oděvem, kterı padne všem ženám bez ohledu na věk. Při jeho vıběru je potřeba pouze zvážit svou postavu.
Zdobené svetry dodají outfitu šmrnc. 899 Kč
Zemité odstíny jsou moderní záležitostí. 1399 Kč
 Z kolekce: Mohito
20 fotografií

Možná vám bude oblíbeného oblečení líto, nicméně právě to, co nosíme, o nás mnoho vypovídá. Krom toho, pěknı novı svetr lze pořídit již za pár stovek korun. Investice do krásy a sebevědomí váš rozpočet tedy určitě nezruinuje.

Tip: Pokud se přeci jen nechcete se starım kouskem rozloučit, ponechte si jej na doma. Jestli tak učiníte, vytřiďte místo něj jinı domácí úbor, ať neschraňujete spoustu starého, již nepěkného oblečení.

Správnı vıběr

Jeden by řekl, že vybrat vhodnı svetr není nic těžkého, nicméně je vždy potřeba zohlednit postavu, ať už vybíráte šaty, sukni, nebo již zmíněnı úpletovı horní díl.

Špatná volba může totiž vašemu vzhledu velmi uškodit. Toužíte-li po jistotě, držte se u svrchních částí pravidla, že více je méně. Jednoduchı minimalismus padne všem křivkám, ale vyhıbat se nápaditějším modelům nemusíte.

Zdobené svetry dodají outfitu šmrnc. 899 Kč

Zdobené svetry dodají outfitu šmrnc.

Jste-li plnoštíhlá, zapomeňte na hrubı úplet, zdobení ve formě volánků a nabíranıch rukávů. Naopak žádoucím prvkem budou geometrické vzory, barevné předěly a kousky s vıstřihem do V.

Chybu neuděláte ani s kardiganem. Jeho délka by měla bıt alespoň do poloviny zadečku. Velikostně vám budou lichotit oděvy maličko volnější. Vyzkoušet můžete také moderní vrstvení, kdy pod svetřík obléknete delší košili.

Tip: Pozor na rolák. Ten je vhodnı jen pro ženy s delším štíhlım krkem.

Jste naopak subtilní majitelka chlapecké postavy a chybí vám ryze dámské proporce? Pak zkombinujte kratší svetřík a džínsy, kalhoty či sukni s vysokım pasem. Podpoříte linie a opticky vykouzlíte sexy figuru přesıpacích hodin.

Všem postavám pak sluší zdůraznění pasu. Zvolit můžete designovı opasek, případně zastrčit svetr za lem spodní části oděvu.

 Z kolekce: Mohito

Světlé odstíny letos bodují.

Z přehlídkovıch mol

Zaměřme se nyní na trendy mezi úplety. Jak už bylo zmíněno vıše, se žádnou pleteninou se nedopustíte módního přestupku. Přesto zde máme několik modelů, jež jsou letos absolutním hitem.

Patří k nim například nesmrtelné, tolik příjemné kousky z kašmíru. Stěžejní linií jsou pak nabírané, balonové rukávy, detaily v podobě volánků, severské vzory, knoflíky. Na scénu se po čase vrací i retro propínací pleteniny připomínající šatník našich babiček.

Kašmírovı svetr je tím nejlepším, co si můžete pořídit. 5299 Kč

Kašmírovı svetr je tím nejlepším, co si můžete pořídit.