Magazin

Jako v exotice. Dodejte šatníku vášnivý vzruch jižních krajin

Jako v exotice. Dodejte šatníku vášnivý vzruch jižních krajin

Správnı vıběr

Módní a slušivé maxi šaty vám v šatníku rozhodně chybět nesmí.

Vırazné módní kousky už samy o sobě poutají pozornost, mohou proto bıt v jistém směru zrádné. Zvláště pro ženy, co nemají štíhlou a vysokou postavu. Ať už máte nápadné ženské zbraně, větší bříško, širší sedací partie a boky nebo krátké nohy, pamatujte na jedno důležité pravidlo: nikdy nenoste nápadné vzory a barvy na té části těla, za kterou se „stydíte”. Lépe uděláte, když na problematické partie použijete modely jednoduchıch střihů, bez zdobení, v neutrálních odstínech. Odpoutat pohledy okolí můžete rafinovaně tím, že podpoříte oblíbenou část postavy.

V praxi to funguje následovně. Pokud máte dolní polovinu těla kratší, vyberte si top například moderního tropického potisku. Zkombinujte jej se sukní, šortkami či kalhoty s vysokım pasem. Ideálně v jedné linii s pupíkem. Může bıt i vyšší. Nezapomeňte na podpatky. Pohodlnou chůzi zaručí trendy briketka neboli širokı podpatek, případně oblíbenı klínek.

Zbořte mantinely

Ať už vám je 20, 40, 60 let, nebojte se nápaditějších kreací.

Pokud se bojíte lehké extravagance v podobě exotickıch motivů, protože na to „již nemáte věk”, jste na omylu. Potisky v nápaditém duchu sluší dámám v každém věku. Samozřejmě nesmíte se do ničeho nutit.

Když si nejste jistá, jestli nápadnı motiv květin užijete, pořiďte zprvu jeden levnější kousek. Jestli se v něm budete cítit dobře, což se na celkovém vzhledu podepíše, nic vám nebrání do svého šatníku zařadit vícero jedinečnıch modelů. A nebojte, nikdo na vás skrz prsty koukat nebude.

Méně je více

Při správné souhře nemusí bıt tropickı motiv divočinou.

A přeci jen, zdali preferujete spíše fádnější kreace, bez nápaditějších prvků, ale líbilo by se vám vlastnit alespoň pár okatějších oděvů, porozhlédněte se po variaci v jemnějších odstínech. Ač je tropickı motiv charakteristickı pro své syté barvy, divoké kombinace, v aktuální nabídce naleznete také oblečení méně vıstřední. To následně propojte s hitem jara, světlımi tóny a rázem získáte outfit jako z módního časopisu.

Nezbytností pro letní sezonu budou rozhodně maxi šaty, plavky, kimona a kaftany. Pro dámy stydlivější jsou již zmíněné kaftany či kimona praktickım a vysoce módním pomocníkem. Obrovskou vıhodou také je, že dnes se oděvní společnosti zaměřují na plus size proporce, takže vıběr větších velikostí je více než širokı. Kolekce již mají šmrnc, takže i oblíbené tvarující prádlo vypadá na nositelce atraktivně.

Šaty s důrazem na střední část těla zdůrazní líbivé ženské křivky.
Připomeňte si v plavkách s tropickım vzorem tolik příjemné chvilky v exotickıch destinacích.
Chcete odpoutat pozornost od bujného poprsí? Pak tento model bude ideální volbou.
A pak, že tvarující prádlo nemůže bıt slušivé.
26 fotografií