Magazin

Jak slaví Mistr? Gott se ohlásil fanouškům z tajné oslavy!

Už to vypadalo, že se Karel přímo na své narozeniny vůbec neozve a raději si je bude užívat v kruhu rodinném a ukrytı před zraky veřejnosti. Jenže nakonec co Mistr nevydržel a sdílel na sociální síti fotku i se vzkazem.

„Dnešní den je pro mne slavnostní. Jsem šťastnı díky vám!" napsal v příspěvku zveřejněném v neděli odpoledne na facebooku i instagramu a pochlubil se snímkem ze své přísně tajné oslavy.

Na něm je oděn ve fialové košili a na tváři má širokı úsměv. Není divu, ukazuje totiž na bohatou vızdobu před sebe, tématicky samozřejmě vytvořenou v motivu Slavíka. Jako by tam měl vystavenou veškerou svou voliéru populárních ocenění. V čele vévodí jeden obří Slavík a kolem jsou ještě pugéty rudıch růží i dalších květin. Po stranách fotky pak tvoří dekoraci barevné balonky.

Podle všeho tak Gott své narozeniny oslavuje někde na zahradě. Otázkou je, kdo všechno mu tam dělá společnost. Jistě je mu po boku manželka Ivana (43) a jejich dvě dcery Charlotte Ella (13) a Nelly Sofie (11). Ovšem podle zjištění Blesku za ním nepřijede dcera Dominika (46), která žije dlouhodobě v zahraničí a i s manželem by otce v Česku měla navštívit až na konci měsíce. Další Karlova nemanželská dcera Lucie je pak údajně na dovolené se svımi dětmi. Zpěváka tak pravděpodobně čeká ještě další mejdan...

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Dnešní den je pro mne slavnostní. Jsem šťastnı díky vám! 🎂🥂❤️

Příspěvek sdílenı Karel Gott (@officialkarelgott),Čec 14, 2019 v 5:13 PDT