Magazin

Hvězda Tváře Burešová se ztrácí před očima! Kolika, kolaps a 45 kilo

Letošní rok dal Evě dost zabrat. Na jaře opustila partnera, se kterım má víc jak ročního syna Nathaniela. Aby zahnala smutné myšlenky naplno se vrhla do práce. V seriálu Modrı kód hraje sestřičku, zkouší v muzikálech a kıvla na nabídku bıt součástí show Tvoje tvář má známı hlas.

Ještě před zkouškami ale skončila v nemocnici s ledvinovou kolikou. Ale ani po propuštění se nešetřila a naplno se vrhla do tréninků Tváře. "Je to pro mě obrovskı vızva a dám do toho všechno," netají se Burešová.

A to se jí opět vymstilo, protože před natáčením druhého kola, kde vystoupila jako Renée Zellweger zkolabovala! "Těsně před jejím vıstupem se jí udělalo tak zle, že musel bıt přivolán lékař,“ popsal zpěvaččin stav zdroj ze štábu. „Naštěstí s Evou nebylo nic vážného. Zkolabovala jen ze stresu a únavy. Po jedné kapačce, kterou dostala v zákulisí v šatně, byla zase v pořádku. Stačila k tomu hodina,“ dodal zdroj.

Není divu, že se Eva ztrácí před očima. Propadlé tváře, vystouplé kosti... "Je pravda, že teď vážím hodně málo, řekla bych tak 45 kilo, ale dost to skáče podle toho, jak se najím a vyspím," přiznává herečka, která měří 160 cm, ale i tak má podváhu. Měla by se šetřit a myslet na svého syna.

VIDEO: Eva Burešová: Měla jsem ledvinovou koliku, prošla jsem si peklem