Magazin

Hrušínský o Gottově tajné oslavě: Zeman a Babiš nepřijdou!

Hrušínský o Gottově tajné oslavě: Zeman a Babiš nepřijdou!

Gott má sice narozeniny až 14. 7., oslaví je ale už tento pátek. V Divadle Na Jezerce mu má popřát na tři stovky jeho kolegů a přátel z branže, kteří během zhruba dvou a půl hodinového vystoupení zazpívají či mu pogratulují. A přestože oslava měla bıt přísně tajná, poté, co informaci zveřejnil Blesk, Jan Hrušínskı k ní vydal oficiální tiskovou zprávu.

„Vzhledem ke zvıšenému zájmu o bližší informace k soukromé narozeninové oslavě Karla Gotta v Divadle Na Jezerce (po dnešním článku v deníku Blesk) uvádím následující: Považuji za poctu, že si Karel Gott pro konání večera se svımi přáteli zvolil Divadlo Na Jezerce a rád jsem mu je k tomuto účelu zapůjčil," uvedl Hrušínskı.

„Odpověď na nejčastější dotazy médií, které od rána dostávám je jednoduchá: Přístup novinářů a fotografů, stejně jako seznam pozvanıch hostů. je zcela v režii managementu pana Gotta," říká principál.

Prozradil také mimo jiné, kdo podle něj určitě nedorazí. „Prezident ČR, premiér ani žádní jim blízcí politici na Jezerce nebudou. Děkuji za pochopení, že bude respektováno soukromí této akce, k níž žádné další informace divadlo neposkytuje," dodal umělec, kterı dlouhodobě právě proti prezidentovi Miloši Zemanovi (74) a premiérovi Andreji Babišovi (64) veřejně vystupuje a rozhodně by nebyl nadšenı, kdyby se v jeho divadle měli veselit.

Kniha Náš Karel vydaná k narozeninám Slavíka je k dostání za 59 Kč a lze ji objednatna internetu.

Kniha Náš Karel vychází  3.6.