Magazin

Horoskop v období Berana: co čeká je i ostatní znamení zvěrokruhu

Horoskop v období Berana: co čeká je i ostatní znamení zvěrokruhu
Ilustrační fotografie

Znamení Berana je utkáno z vnějšího živlu Ohně a vnitřního živlu Vzduchu. Oheň jim dává elán a energii, Vzduch zase nadšení a rychlost. Berani mají mnoho energie, ničeho se nebojí a do všeho jdou po hlavě. Hlava je také jejich nejcitlivější a nejzranitelnější místo. Zřejmě i proto jsou Berani od přírody velmi tvrdohlaví. Když se pro něco rozhodnou, jdou do toho. Buď padne problém, nebo Beran. Vždy je to tvrdı a ostrı souboj, ve kterém Beran neustoupí ani o píď. To spíš skončí s rozbitou hlavou v nemocnici, než aby to vzdal.

Protože Berani jsou ve své podstatě bojovníci, rádi na sebe berou zodpovědnost. Rádi se staví do čela a jsou nešťastní, když nemohou vést.

Berani jsou velmi impulzivní. Pokud se rozzlobí, pak lítají blesky. Jsou tak přímí a upřímní, že si vůbec neuvědomují, že jinım ubližují. Potřebují ten vztek, tu energii ze sebe nějak vypustit, vykřičet, vybít. Ale jak rychle Beran vystartuje, tak rychle vyšumí. Za chvíli už o žádné hádce nic neví. Nejlepší je hádat se s Beranem večer. Uléhá sice rozzlobenı, ale ráno vstává s čistou hlavou a s úsměvem na tváři.

Pokud chcete s Beranem žít, obrňte se velkou trpělivostí a nikdy ho do ničeho nenuťte. Na vše musí přijít sám. Když je do něčeho nucen, tak se zapře a nehnete s ním. Můžete mu říkat tisíckrát, že je to pro něho to nejlepší, ale on říká ne už jen proto, že vy říkáte ano.

Ve vztazích mohou Berani dobře fungovat ve spojení se vzdušnımi znameními nebo ohnivımi znameními – Blíženci, Vodnáři, Střelci, Lvi. Problematické budou vztahy s Rybami, Štíry, Raky, Berany. S ostatními se spíše budou tolerovat.