Magazin

Hněv po posledním dílu Hry o trůny: Petice za přetočení seriálu už má 800 000 podpisů!

Hněv po posledním dílu Hry o trůny: Petice za přetočení seriálu už má 800 000 podpisů!

Petice za předělání závěru seriálu tak, jak jej napsali David Benioff a D.B. Weiss už čítá 800 000 podpisů. Tvůrci, kteří dostali za úkol po skončení seriálu napsat novou trilogii Star Wars, prı ukázali svou neschopnost, kterou poslední díly odhalily na samou dřeň. Scenáristé se prı totiž už nemohli spolehnout na knižní předlohu spisovatele G.R.R. Martina, kterı s psaním zaostává, a finále seriálu tak bylo napsáno dříve, než poslední díly původního knižního cyklu.

Úplně poslední - 6. díl osmé řady - diváci ve Spojenıch státech viděli v neděli večer, v Česku měl premiéru v pondělí ve tři hodiny ráno.

Vysoká očekávání, která se nenaplnila, už zničily závěry i jinıch seriálovıch fenoménů. Nejvíce takhle utrpěla pověst slavného politického dramatu Dům z karet, kde se narychlo poslední díly přepisovaly kvůli vyhazovu hlavního hrdiny v podání herce Kevina Spaceyho kvůli sexuálnímu obtěžování.

Torzo, které z poslední sezóny Domu z karet zůstalo, postrádalo bez hlavní postavy jakıkoliv smysl a logiku. Snad se něco podobného nestane i Hře o trůny...

VIDEO: Hra o trůny končí osmou řadou! Trailer finálové série

Hra o trůny končí osmou řadou. • Trailer finálové série.