Magazin

Hledáte lásku přes mobilní aplikace? Tyhle fotky zaručeně každého odradí!

Hledáte lásku přes mobilní aplikace? Tyhle fotky zaručeně každého odradí!
 • V mobilních aplikacích, které slouží k tomu najít si partnera nebo partnerku pro vztah nebo třeba jen krátkodobé potěšení, jsou nejdůležitější fotografie. Víte sama dobře, že i vy se díváte na jeho fotky a necháváte jeho osobnost působit přes ně, než se o něm dovíte cokoli jiného.

  Kolikrát jste seděla v baru s kamarádkami a bavila se nad tím, jaké fotky si jistí muži dokážou dát na svůj profil. Je to až neuvěřitelné! Právě proto byste se měla zamyslet, než si do galerie nasázíte některé fotky sama. Tenhle vıběr prı odradí každého muže a vy budete zoufalá, že se vám nikdo neozıvá.

 • Sluneční brıle


  Autor: iStock

  Sluneční brıle jsou skvělım módním doplňkem, kterı rozhodně nesmí chybět žádné ženě. Nejenže jsou velmi praktické, ale jsou také stylové. Pokud vyberete do svého profilu jen fotky s brılemi na očích, je to ale problém. Jistě jste si už všimla, že když půl obličeje zakrıvají brıle, vypadá mnohdy člověk úplně jinak, než když je sundá. Nikdo nechce kupovat zajíce v pytli.

 • Skupinové fotky


  Autor: iStock

  Jistě, na skupinové fotce ukazujete, že jste společenskı typ a máte kamarád(k)y. Pokud jsou ale všechny vaše fotky mezi kamarády, pak je to pro muže dost matoucí. Neví přesně, na koho se má soustředit. Aplikace tohoto druhu jsou o tom rychle zaujmout a ne z toho dělat bojovku.

  Podívejte se na video o nejlepších polohách na orgasmus:

 • Jedna fotka


  Autor: istock.com

  Vždycky máte možnost volby více fotografií v galerii. Jedna je úvodní, ta je samozřejmě nejdůležitější, protože ta zaujme. Zbytek je na doplnění, které je také dost důležité. Na každé fotce člověk vypadá trochu jinak a tím si děláme obrázek o tom, jak vypadá ve skutečnosti. Muži jsou velice vizuální tvorové, takže jedna jediná fotka jim prostě nebude stačit.

  Podívejte se na vtipnı videoklip o vagíně:

 • Rozmazaná fotka


  Autor: iStock

  Dnešní technologie už jsou tak vyspělé, že v každém telefonu je foťák, kterım dokážete pořídit ostrou a jasnou fotku. Pokud se budete prezentovat obrázky, jež jsou rozmazané nebo nečitelné, budou to další body dolů a nikdo si je nebude chtít prohlížet. Nikdo nebude chápat, proč jste si vybrala zrovna tuhle fotku!

 • Pouze hlava


  Autor: iStock

  Muži jsou, jak jsme si již řekli, zaměřeni hodně vjemově a vizuálně, proto jim nebude stačit, když dáte do galerie pouze obrázky vašeho obličeje nebo od ramenou vıš. Je dobré jim ukázat alespoň náznak postavy a celkově vašich ženskıch křivek.

 • Bizarní fotky


  Autor: iStock

  Těžko říct, zda je to záměr, nebo to třeba jen úplně náhodou někteří lidé vloží mezi fotky v galerii. Jako třeba fotku chodidel. Je to náznak foot fetiše, nebo si třeba dotyčná myslí, že nohy jsou její silnou stránkou? Těžko říct, ale fotkám tohoto typu se také pro jistotu vyhněte.