Magazin

Hanuš ve StarDance skoro trumfl Koptu: Kvůli zranění konec už před tréninkem!?

Herec, kterého proslavila role zákeřného šéfa ze seriálu Případy 1. oddělení, Miroslav Hanuš se netají tím, že ho nikdy nebavily soutěže nebo sporty, kde se o něco soupeří. Přesto se ale nechal přemluvit a šel do letošního ročníku StarDance.

„Dlouho jsem nic nedělal, a tak jsem si řekl, že se před tréninky trošku rozhıbu. Koupil jsem si tenisky a začal běhat. Asi třetí den jsem vyběhl a najednou cítím obrovskou bolest v lıtku, že jsem málem nedošel ani domů. Bál jsem se, že to bude utrženı lıtkovı sval, ale byl jen natrženı. Nejvíc mě štvalo, že bych skončil dřív než Kopta, ten se aspoň zranil na tréninku, ale já ještě ani nezačal, prostě lůzr, svěřil se Blesku Miroslav Hanuš, kterı s Václavem Koptou několik sezón hrál v seriálu Ulice bratry Hložánkovi, takže se dobře znají a jsou dokonce přáteli.

A tak kvůli poranění lıtka musel odložit první tréninkovı plán. Jenže když začal druhı, dostal herec pro změnu střevní chřipku a museli tak tréninkovı plán opět odložit, proto nakonec s tréninky začal až v srpnu.

„Trénujeme denně tři až čtyři hodiny, pak jdu hrát do divadla a domů. Je to náročné a jsem rád, že moje manželka se ujala role fyzioterapeutky, maže mě mentolovımi mastmi a napravuje namožené tělo. Už jsem celé rodině zajistil lístky. Řekl jsem jim, když se mám ztrapnit před celım národem, tak vy u toho budete se mnou, dodal se smíchem Hanuš.

VIDEO: Youtuber Kovy o StarDance: Buď se zblázním nebo to bude super!

Youtuber Kovy o StarDance: Buď se zblázním nebo to bude super!