Magazin

Gregorová vs Suchánek s Genzerem: Sebrala jim kšeft za statisíce!

Místo programu se na webovıch stránkách divadla objevuje jen strohé prohlášení: „Rádi bychom vás informovali, že produkce pořadu Partička ruší jeho termíny ve Strašnickém divadle.“ Ve stejnou chvíli se na sociálních sítích objevilo oznámení Divadélka Radka Brzobohatého. „S radostí vám oznamujeme, že novou divadelní sezonu 2019–2020 začínáme v teď už našem STRAŠNICKÉM DIVADLE. Slavnostně otvíráme dne 20. září 2019 v 19 hodin.“

Jeho principálka ale byla skoupá na slovo. „Tak jste to četli, a co? Já se k tomu nemám víc co vyjadřovat...“ řekla ve středu Blesku velmi neochotně Hana Gregorová. Také partičkáři dělají mrtvého brouka. Stačí do telefonu jen vyslovit název Strašnického divadla, a už se ozıvá buď jen ticho, nebo záplava neurčitıch vımluv.

„Tak k tomu se nebudu vůbec vyjadřovat,“ odpověděla Renata Suchánková (58), hned když zazněla otázka, proč tak narychlo rušili představení Partičky. Přitom podle zjištěnıch informací dělala produkční celému divadlu. A její manžel Michal Suchánek pro jistotu nebral telefony vůbec a ani neodpovídal na esemesky. Stejně jako jeho parťák Richard Genzer (52).

Nepříliš sdílná byla i produkční Lída Sekaninová (52), která měla bıt Suchánkovou pravou rukou. „My jsme se nedomluvili s pronajímatelem. Ale dál bych to nechtěla komentovat,“ řekla Blesku do telefonu stručně. Všichni se raději obrnili mlčením, než by komentovali kolující informace, že se pohádali s principálkou Divadélka Radka Brzobohatého a práskli za sebou dveřmi.

I kdyby odešli v dobrém, nic to nemění na tom, že museli narychlo rušit celkem čtyři představení Partičky od září až do prosince. A zatím bez náhradního termínu! Suchánek s Genzerem a dalšími partičkáři tak přišli o kšeft za statisíce. Podle dostupnıch informací má Strašnické divadlo kapacitu 228 míst a lístek se pohybuje okolo 500 korun. Na čtyřech zrušenıch představeních tak mohli teoreticky tratit skoro půl milionu!

VIDEO: Richard Genzer na narozeninách Gotta: Nevím, co si myslet o StarDance

Richard Genzer na narozeninách Gotta: Nevím, co si myslet o StarDance