Magazin

Gott ztrácí sluch! Šokující důkaz odhalila Mistrova narozeninová oslava

Gott ztrácí sluch! Šokující důkaz odhalila Mistrova narozeninová oslava

„Špatně slyším, nahlas prosím,“ opakoval Karel už několikrát v minulosti novinářům, když mu pokládali otázky. Potíže se sluchem měl ještě před tím, než v roce 2015 onemocněl rakovinou. Poslední dobou se ale problémy zhoršují. Zda je za tím pouze věk nebo nějaké doprovodné onemocnění, to zpěvák nikdy nechtěl komentovat.

Malé drátky

Během páteční oslavy měl Mistr naslouchátka v obou uších. Malé drátky od nich vedly pod vlasy, kde měl schovanı mikropřístroj zesilující zvuk. Podle Bleskem oslovenıch muzikantů rozhodně nejde o odposlechy kvůli hudebnímu vystoupení. „Pan Gott špatně slyší, proto ta naslouchátka používá,“ řekl nám velmi blízkı zdroj ze zpěvákova okolí. „S nikım o tom otevřeně nemluví, ale víme to,“ dodal.

Sluchátka vždy odmítal

Když se u Karla projevily první potíže se sluchem během turné v letech 2012 a 2014, pokaždé odmítal během koncertů používat ušní odposlechy (tzv. in ear) a vždy spoléhal na odposlechy z reproduktorů před sebou.

Cena: 60 tisíc

Elegantní typ naslouchátek, kterı Gott používá, ho podle odhadů ceny podobnıch zařízení vyšel na cca 60 tisíc korun (do obou uší).

Co vše Mistra trápí:

•špatnı sluch
•bolavá levá kyčel
•zničené dıchací cesty

Karel uletěl tryskáčem

Hned v sobotu po oslavě odletěl Gott s manželkou Ivanou (43) na dovolenou. Soukromı tryskáč mu k tomu poskytl kamarád a podnikatel Leon Tsoukernik (45), kterı na páteční oslavě nemohl chybět.

Karel Gott po své oslavě: Doufám, že Ivana ocení mou lásku