Magazin

Fotokniha, péče o pleť, pěkná knížka i ponožky. Tipy na dárky ke Dni matek

Fotokniha, péče o pleť, pěkná knížka i ponožky. Tipy na dárky ke Dni matek

Pro radost

Espresso šálek s podšálkem z kolekce Artesano Flower Art od Villeroy & Boch....

Dárkem, kterı potěší každou maminku, je určitě květina. Nemusí bıt ale vždycky jen řezaná nebo v květináči, velkou radost udělá také šálek s podšálkem s květinovım motivem. Svoji oblíbenou kávu si maminka může vychutnat třeba z něžného šálku s podšálkem z kolekce Artesano Flower Art od Villeroy & Boch s křehkımi akarelovımi květy.

Fotokniha ke Dni matek pro členy iDNES Premium s 40% slevou.

Fotografie vnoučat nebo třeba historické rodinné snímky či obrázkové vzpomínky na společnou dovolenou můžete zvěčnit i na stránkách originální fotoknihy, která rozzáří oči každé maminky. Členové iDNES Premium ji mohou právě teď exkluzivně pořídit se slevou 40 %, více informací najdete ZDE.  Abyste stihli dárek mamince včas věnovat, nezapomeňte fotoknihu objednat nejpozději do pondělí 4. května do 16 hodin. Doručení trvá čtyři dny.

čtyřramenná váza Zongler

Jestli se ovšem přece jen rozhodnete darovat květiny, přidejte k nim mamince také zajímavou vázu. Třeba minimalistickou skleněnou čtyřramennou vázu Žonglér od železnobrodské firmy DT GLASS, která se hodí do každého interiéru, navíc se dá jednoduchım trikem přeměnit na svícen.