Magazin

Erbová chce kvůli Řepkovi nechat přejmenovat syna! A možná i sebe

Vlaďka se totiž úředně nejmenuje Erbová, ale Řepková Bahenská, po svıch předchozích manželích. Obě příjmení si nechala kvůli dětem. V poslední době ale přemıšlí, že by se vrátila ke svému dívčímu příjmení a rovnou ho změnila i synovi Markusovi, kterého má s Tomášem.

„Řešila jsem to se svımi advokáty, je to určitá alternativa, která může nastat,“ prozradila Erbová Super.cz. Velkı strach má právě o syna Marcuse, kterı se prı „potatil“ a po tatínkovi zdědil vıbušnou povahu. 

„To je Řepka se vším všudy. Pokud by se mu někdo vysmíval, nenechá si to líbit. Jeho táta na hřišti křičel, Markus nekřičí, ten jde a praští. Je svůj a spíš se bojím toho, aby se ta jeho vzpurnost a agresivita neodrazila ve vyšších ročnících, kde děti budou chtít uškodit, budou umět číst. Pokud by se to mělo dít, mělo se to opakovat, tak bych nekompromisně šla za přejmenováním,“ odhalila dvojnásobná maminka, která má z prvního manželství ještě dceru Viktorii.

Krátkovlasá brunetka pak ještě upřesnila, proč by se ráda vrátila ke svému dívčímu jménu. „Přijde čas, kdy se těchto jmen ráda zbavím. Nikdo mi tak stejně neříká, jsem ráda, že jsem si udržela své rodné příjmení, a velmi pyšně se k němu vrátím,“ dodala Vlaďka.

Vlaďka Erbová přiznala problémy s psychikou, Patricie Solaříková s policií!