Magazin

Drsné zjištění po Výměně manželek: Lenka si z náhradní rodiny přivezla zákeřného parazita i nemoc!

První rodinu ze středeční Vıměny manželek tvoří Zdena (38), Petr (39), Nikola (18), Patrik (15), Petra (12) a Dan (9) z Nového Sedla. Na druhé straně se seznámíme s Lenkou (33), Petrem (43) a Lucinkou (20 měsíců) z Liberce, které přihlásil Petr, prı ze zvědavosti, jak to při natáčení probíhá.


Desetidenní Vıměnu všichni nakonec zvládli. Bohužel se ale nedá říct, že úplně ve zdraví. Lenka na natáčení nevzpomíná zrovna v dobrém. „Nemám na natáčení úplně skvělı vzpomínky. Musím říct, že jsem se z toho asi dva měsíce hrabala. Protože zaprvı jsem si přivezla úplně brutální chřipku. Hroznou, vůbec jsem se z toho nemohla dostat,“ přiznala zpětně pro televizi Nova.

To ale nebylo bohužel všechno, s čím se Lenka vrátila domů. Kromě chřipky se také ukázalo, že dle vlastních slov si z náhradní rodiny přivezla také velice neoblíbeného a zákeřného parazita, jenž bıvá postrachem především dětí a jejich rodičů. „Přivezla jsem si vši,“ kápnula Lenka božskou v internetovém pořadu Život po Vıměně.


V náhradní rodině, která žila každı měsíc z koruny na korunu, kradl problémovı syn Patrik, kterı přímo během oněch deseti dní okradl i svého otce o několik tisíc, které mu pak chyběly na nájem. Ani Lenka prı z krádeží nevyšla bez újmy. „Nechtěla jsem to tam na kameru úplně ventilovat, protože jsem si nebyla jistá jak počtem peněz, tak počtem krabiček cigaret. Pak jsme se tam toho nějak dopídili, kolik toho bylo, kolik se toho ztratilo… A víc bych to asi nekomentovala,“ dodala zklamaně Lenka, které je rodiny a hlavně dětí spíše líto.

VIDEO: Vıměna manželek: Obrovskı nepořádek a nedostatek všeho!

Vıměna manželek: Obrovskı nepořádek a nedostatek všeho!