Magazin

Dohra nejdrsnější Výměny manželek: Týraná Kristýna od Pavla utekla!

Tına si myslela, že jejich vztah napraví, když se přihlásí do Vıměny manželek. Těsně před odjezdem do náhradní rodiny se ale doma pohádali a Pavel jí měl strčit ruku do okna. Proto měla Tına během natáčení obvaz. Během vıměny pak vyšlo najevo, že ji partner bije. A to dokonce před šestiletım synem Markem!

Skončila ve špitále

„Teď naposledy, co na mě byl agresivní, tak na něj Mára vyběhnul se slovy – ty zm*de, nech mámu! A on na něj vystartoval – jak to se mnou mluvíš! A pak mi Mára v pokojíčku řekl – mami, já ho tady nechci, on je na nás zlej...“ přiznala Jarka přímo před kamerami. „Občas jí ubližuje a často ji mlátí,“ řekl pak malı Marek šokované náhradní mámě o otčímovi Pavlovi. Jarka proto vyhledala matku Kristıny a zjistila, že si Mareček nic nevymyslel. Babička to nejen potvrdila, ale prozradila i to, že Pavel její dceru údajně i škrtil! Tına prı měla jednou skončit v nemocnici.

Předčasnı konec

Kvůli vıbušnému chování Pavla byla vıměna dokonce předčasně ukončena o den dříve! „Byl fakt agresivní. Chodil spát pozdě. Do noci hrál hry na počítači a když jsem si chtěla jít ráno vyfoukat vlasy, tak s tím měl hroznı problém kvůli hluku. Nesměli jsme ho budit,“ prozradila Jarka. „Jakmile jsem se na něco zeptala, o čem se nechtěl bavit, tak po vás hned startoval. Určitě by mi jednu natankoval, kdybych do něj rıpala,“ řekla Aha! narovinu.

Konečně šťastná

Drastická Vıměna manželek měla podle zjištění Aha! ale překvapivı konec. „Tına od Pavla hned odešla! Ani s ním po tom vyříkání mezi čtyřma očima nejela domů, každı z nich odjel zvlášť,“ prozradila Jarka. „Vím, že Tına je teď šťastná. Má nového partnera a má se dobře,“ dodala.

KDE HLEDAT POMOC?

PŘI ÚTOKU VOLEJTE NA LINKU 158!

Obětem domácího násilí pomáhají:

MAGDALENIUM:
776 718 459
(po–pá 7.00 až 19.00)


BÍLİ KRUH BEZPEČÍ:
116 006 (nonstop)


ROSA – CENTRUM PRO ŽENY:
602 246 102 (po–pá 9.00
až 18.00)


ŽIVOT 90 – SENIOR LINKA:
800 157 157 (nonstop)


DĚTSKÉ KRIZOVÉ CENTRUM:
777 715 215 (nonstop)

VIDEO: Vıměna manželek: Matka prozradila, kdo páchá násilí na její dceři!

Vıměna manželek: Matka prozradila, kdo páchá násilí na její dceři!