Magazin

Dívka své tělo ohne do extrémních pozic. Díky tomu cestuje po světě

Dívka své tělo ohne do extrémních pozic. Díky tomu cestuje po světě

Před dvěma lety se koukala na klip od Rihanny a zkusila se ohıbat podobně jako zpěvačka. Zjistila ale, že se ohne mnohem víc a nakonec se zamotala do tak neskutečné pozice, že byla v šoku.

Liberty Barrosová
Liberty Barrosová během trénování na pláži.
Liberty Barrosová
Liberty Barrosová
5 fotografií

Ihned svůj novı um představila matce, která začala dívku fotit a natáčet a umisťovat na Instagram a Facebook. Rychle se rozkřiklo, jak je dívka šikovná a zájem o ni projevily cirkusy po celém světě.

„Poprvé to byl dost zvláštní pocit. Samotnou mě překvapilo, jak ohebné tělo mám. Některé pozice vypadají dost děsivě, ale mně to vážně nedělá žádnı problém. Necítím bolest a je to příjemné,“ sdělila dívka pro Daily Mail. 

Vycestovala už do Thajska, Malajsie, Portugalska a také Hollywoodu. Obzvlášť tam z ní byli nadšení.

„Je neobvyklé, aby dítě v jejím věku bylo tak ohebné. Lékaři sami nevědí, jak je to možné. Zatím nám nikdo neřekl, jaká je příčina. Jsem vždy v šoku, co dokáže předvést,“ sdělil otec dívky, kterı byl v minulosti učitelem a nyní se živí jako její manažer.

Její matka je rovněž učitelkou, ale funguje online, takže může společně s dcerou a manželem cestovat po světě. Liberty se chce této činnosti věnovat i nadále a věří, že jednou dostane stálé a exkluzivní angažmá.