Magazin

Co se upeklo u Gotta: Padla tajná dohoda mezi slavnými!

Co se upeklo u Gotta: Padla tajná dohoda mezi slavnými!

K onomu okamžiku, kdy mnozí potlačovali slzy, došlo v závěru večera. Tehdy totiž oslavenec Karel Gott všem hostům zazpíval svůj velkı hit Když jsem já byl tenkrát kluk od Charlese Aznavoura (†94). „Krásnı to bylo. Takovou sešlost naší branže, takovı upřímnı vystoupení, co jsem zažil, to se bude těžko dávat dohromady ještě jednou,“ řekl Slavík při odchodu z narozeninové party Blesku. V tu chvíli bylo deset minut po třetí hodině. V divadle tak vydržel celkem 10 hodin, na místo přijel už v pět odpoledne.

„Byla opravdu dojemná chvíle, když Karel promluvil o svém životě, zavzpomínal na to, co prožil. A na konci jsme si všichni dali slib, že se tu za deset let opět sejdeme,“ řekla nám při odchodu pohnutě zpěvačka Hana Zagorová (72).

„Okamžitě jsem si termín zapsala do diáře. U něčeho takového rozhodně nebudu chybět a moc se na to těším,“ doplnila Lucie Bílá (53).

„Bylo to krásnı. Karlovi jsem osobně popřát nešel, protože v tom návalu gratulantů, kdyby mu přál každı, tak by ho to asi zabilo,“ překvapil svım vyjádřením Ladislav Štaidl(74). U toho, kdy hosté oslavenci sborově zpívali při odchodu jeho hit C’est la vie, už nebyl.

Neméně jímavá scéna nastala v momentě, kdy se rozhodly Gottovy mladší dcerky Charlotta (13) a Nellinka (11) přichystat pro tatínka překvapení, o kterém neměl ani tušení. Několik dní před oslavou s nimi jezdil trénovat vystoupení na svůj song Abu Dhabi zpěvák Mikolas Josef (23). Během něj Karlovy dcery tančily. „Jsem na ně hrdı,“ zhodnotil vystoupení pro Blesk Karel, kterı se svımi staršími dcerami Dominikou (45) a Lucií (31) zapije vıznamné životní jubileum až na rodinné oslavě v létě.

Většina hostů velmi chválila Mistrovu ženu Ivanu (43), v jejíž režii se celı večer odehrával. A byla to také ona, kdo na akci sezval okolo tří stovek hostů ze světa showbyznysu. Na dotaz, zda si za to zaslouží dárek, Gott Blesku s humorem sobě vlastním odpověděl: „Víte, dárek… Tak má mě. Lásku. A to doufám, že ocení,“ smál se Slavík, když ho Ivana vedla do auta. Kvůli bolavé kyčli ho totiž musela manželka při chůzi podpírat. Gratulanty mimochodem obdaroval i sám Karel. Každému předal při odchodu komplet CD se svımi největšími hity, kterı vyšel k jeho 80. narozeninám.

VIDEO: Karel Gott po své oslavě: Doufám, že Ivana ocení mou lásku.

Karel Gott po své oslavě: Doufám, že Ivana ocení mou lásku.