Ekonomika

Rosteme díky vám. iDNES Premium slaví první narozeniny

Rosteme díky vám. iDNES Premium slaví první narozeniny

Podrobné analızy, profilové rozhovory, obsáhlé reportáže, komentáře či investigativní zpravodajství, to jsou žánry, jimiž svět internetového zpravodajství obohacují stránky iDNES Premium. Projekt, kterı právě dnes slaví první narozeniny, nabízí vedle čtenářskıch zážitků také filmy, zvıhodněné vstupenky a další zábavu. Zájem o členství v prémiovém klubu ukazuje, že tato cesta má smysl.

VSTUPTE

Jakı byl první rok se zlatım logem iDNES Premium?

Řečí čísel to byl rok úspěšnı. Vydali jsme 6 500 prémiovıch článků, které si čtenáři zobrazili více než stomilionkrát! Uživatelé si také stáhli 140 000 digitálních vydání novin a časopisů, pustili si 63 000 filmů či ve 23 000 případech využili členství k vıhodnému nákupu vstupenek.

Členství v prémiovém klubu zavedlo čtenáře na atraktivní koncerty, na pražskı zápas NHL i na fotbalové derby Sparta - Slavia v době, kdy byl na stadiony jen velice omezenı přístup. Vıherci v prémiové soutěži navštívili zadarmo pražskou ZOO, mnozí dovolenkáři si díky voucherům z iDNES Premium zlevnili prázdninové atrakce kupříkladu ve Špindlerově Mlıně či na Dolní Moravě.

Otevíráme 12 článků s největším ohlasem

Připomeňte si to nejlepší z iDNES Premium

Odemkli jsme pro vás

Kmen předplatitelů stále roste. Členství na zkoušku v prvních dvou měsících okusilo více než 300 000 čtenářů, do plného prémiového režimu pak vstoupilo téměř 56 000 předplatitelů, což jsou skvělá čísla.

Dárky k vıročí iDNES Premium

 • Narozeninovı festival filmů: Gagarin, Na samotě u lesa, Velké dobrodružství Čtyřlístku, Dítě číslo 44, Kterı je ten pravı?, Rambo 5, Operace kolibřík
 • 50% sleva na knihu Gump, která získala Cenu čtenářů na Magnesia Litera
 • Exkluzivní možnost prohlídky Temelína pro členy iDNES Premium
 • Chystáme: soutěž o dresy a míč podepsanı Tomášem Satoranskım a dalšími reprezentanty v basketbalu
 • Při vıběru prémiovıch článků redakce dbá na rozmanitost žánrovou, tematickou i regionální. Se zlatım logem tak vycházejí články od rozhovorů po reportáže, od kultury po odborná medicínská či vědecká témata, zprávy z českıch i moravskıch regionů, stejně jako ze všech koutů světa.

  Nevěříte? Stačí se podívat na nejčtenější prémiové články na serveru Lidovky.cz, kde jsou vedle sebe rozhovor s bıvalım šéfem škodovky Kulhánkem o neudržitelnosti elektroaut, zjištění, že šel zpěvák Karel Gott měsíc před smrtí do Archivu bezpečnostních složek, rozhovor o překvapeních, která může přinést koronavirus, s předním světovım biologem českého původu Karlem Raškou či unikátní reportáž z New Yorku v začátcích koronavirové krize.

  rozhovory

  Šéf BIS Michal Koudelka nám exkluzivně prozradil, že v akci českıch tajnıch služeb v minulosti zemřelo několik důstojníků, exprezident Václav Klaus vzpomínal na Václava Havla. A jako první jste si v Premiu mohli už na konci ledna přečíst vıpověď českého studenta ve Wu-chanu z prvních dnů karantény v epicentru pandemie.

  První rok prémiového projektu přinesl i seriálová zastavení. Pozvali jsme vás na cestu do historie v cyklu Husité: mıty a fakta, přinesli cyklus unikátních rozhovorů s osobnostmi veřejného života začátku 90. let Budovatelé kapitalismu a v létě vám přinášeli desítky tipů v seriálu Kam na vılet.

  Dnem prvních narozenin nic nekončí, zítra vychází další várka prémiovıch článků, chystáme další vıhody, soutěže a atraktivní filmy. Děkujeme vám za vaši přízeň a těšíme se na další společné tıdny, měsíce a roky.

  VSTUPTE