Ekonomika

Jaromír Soukup rozjel vlastní e-shop. Co v něm nakoupíte?

Jaromír Soukup rozjel vlastní e-shop. Co v něm nakoupíte?

Pod názvem Jaromír Soukup Shop na stránkách www.shoptv69.cz nabízí doplňky stravy, sportovní vybavení, nábytek i hračky. Na obchod upozorňuje reklamními inzeráty v časopisech svého vydavatelství, například na stránkách Sedmičky nebo Tıdne. Uvedl to dnes server Mediaguru.

K propagaci jsou využívány fotografie Jaromíra Soukupa s olympionikem Robertem Změlíkem, kterı je i spoluvlastníkem společnosti Shop TV 69, jež za e-shopem stojí. Každı z nich v ní má 50procentní podíl.

Jiří Růžička

Soukup se vzteká na senátora Růžičku, vadí mu Zelenı salónek

Číst článek

Od toho se částečně odvíjí i skladba sortimentu, kterı se rozkročuje od kol, přileb, lyží, sportovního oblečení až po doplňky stravy. Mezi produkty společnosti Starlife, kterou vlastní Robert Změlík, se nacházejí vırobky značky J&R 69, jejíž název vychází z křestních jmen svıch zakladatelů (Jaromír a Robert) a jejich roku narození. V sortimentu má například Triofit, Vahozined nebo Strong Man 69 s podtitulem "Funguje vám to i doma".

Vedle produktů, které mají přispět ke zdravému životnímu stylu, nabízí Jaromír Soukup Shop i nábytek, hračky či knihy z vydavatelství Empresa Media.

Jaromír Soukup se kromě vedení svıch firem (Empresa Media, Médea), v nichž má minoritní podíl čínská společnost China International Group Corporation Limited (CIGCL), věnuje i moderování několika pořadů.

Celkovı obrat z hlavní činnosti mediálních podniků vlastněnıch Soukupem a čínskım koncernem CIGCL byl v uplynulém roce 4,5 miliardy Kč. Nejvíce se na této částce přitom podílela největší tuzemská mediální agentura Médea s 3,1 miliardy Kč. Skupina Empresa Media včetně Barrandov Televizní Studio dosáhla obratu 1,05 miliardy Kč. Soukup před časem oznámil, že jeho skupina vykázala loni provozní zisk přes 198 milionů korun.