Ekonomika

Dědička pivovaru Guinness je po smrti, zemřela na následky smolné nehody

Dědička pivovaru Guinness je po smrti, zemřela na následky smolné nehody

Informaci přinesl časopis People, kterı se odvolává na oficiální zprávu z vyšetřování. Nehoda se stala už v létě dne 31. července. Podle zprávy měla Honor Ulothová poslední červencovı večer trávit s rodinou v Chichesteru v jihoanglickém hrabství West Sussex. Čas trávila nejprve ve vířivce, kolem 23:00 se však odebrala k bazénu. Bohužel si ale už nezaplavala.

„Když chtěla dívka skočit do bazénu, tak uklouzla. Následkem pádu došlo k vážnému poranění hlavy a ke ztrátě vědomí,“ stojí v oficiální zprávě. Následné vyšetřování případné cizí zavinění neprokázalo a příčinou smrti tak bylo zřejmě vážné poranění v oblasti mozku.

Honor Ulothovou našel v osudnı večer její bratr Rufus. Dívce se snažil pomoci. Vytáhl její tělo ze dna bazénu, zavolal rychlou záchrannou službu a poskytl ji první pomoc. Její zranění se však neslučovala se životem. Dne 6. srpna, tedy o šest dní později, byla prohlášena za mrtvou.

Její rodina se rozhodla darovat dívčiny orgány pro účely transplantace. „O darování orgánů jsme se s ní několikrát bavili, a proto jsme tento krok udělali. Její orgány pomohly zachránit čtyři lidské životy a desítce dalším lidem jejich život zlepšily,“ uvedla rodina pro Daily Mail.