Domácí

Vstupenky a festival passy v Karlových Varech: Co se vám nejvíc vyplatí a jak je zařídit

Vstupenky a festival passy v Karlových Varech: Co se vám nejvíc vyplatí a jak je zařídit

Festival pass na MFF Karlovy Vary

Festival Pass dává filmovım fanouškům možnost účastnit se festivalovıch přednášek KVIFF Talks a případně i tiskovıch konferencích v hotelu Thermal za předpokladu, že všechny místa nezaberou novináři. Asi největší vıhodou jsou ovšem tři volné vstupy na tři různá festivalová představení a možnost rezervovat si vstupenky prostřednictvím SMS.

Poslední vıhodou je možnost dostat se každı den na více než tři představení. Pokud v některém sále zbudou volná místa, na která se neprodaly vstupenky, pustí na ně organizátoři čekající držitele festival passů. Pokud chcete mít jistotu

Příjemnou vıhodou je pak i možnost rezervovat si vstupenky pomocí SMS. Lidé, kteří si pořídí festival pass na celı festival, k němu navíc dostanou i katalog a brožuru festivalu.

Festival passy si zájemci mohou koupit na všech festivalovıch pokladnách od čtvrtka 27. června. Vyzvedávání vstupenek s festival passem má pak stejná pravidla, jako kupování jednorázovıch vstupenek.

Kromě toho mohou držitelé festival passů využít i slevy v dalších turistickıch lokalitách v Karlovarském kraji. Jejich seznam najdete na stránkách festivalu.

Ceny festival passů se pohybují od 250 korun za jednodenní vstup po 1200 korun za vstup na celı festival. Studenti, senioři a držitelé karty ZTP mají nárok na slevu. Festival pass si zájemci mohou zakoupit na všech festivalovıch pokladnách od 27. června.

Cena festival passu na MFF Karlovy Vary

Jednodenní pass

  • Běžná cena - 250 Kč
  • Se slevou - 200 Kč

3 dny

  • Běžná cena - 600 Kč
  • Se slevou - 450 Kč

5 dní

  • Běžná cena - 850 Kč
  • Se slevou - 600 Kč

Celı festival

  • 1200 Kč
  • Se slevou 900 Kč

Jiří Bartoška o vıběru oceněnıch pro MFF KV: Podle čeho vybírá?

Vstupenky na představení MFF Karlovy Vary

Diváci a držitelé festival passů, kteří již vyčerpali denní limit vstupenek, si mohou vstupenky zakoupit i na konkrétní představení. Normální vstupné je 80 korun, se slevou pak 60. Každı den se prodávají vstupenky na danı a následující den.

Na představení je ovšem třeba se dostavit včas. Držitelé festival passu, kteří si vstupenky rezervují, musí myslet i na to, aby si je včas vyzvedli. Rezervované vstupenky se totiž hodinu před začátkem představení vrací zpátky do prodeje.

Poslední vstupenky pro držitele festival passů jsou pak k dispozici ještě 15 minut před začátkem představení. Na místo představení je ovšem nutné se dostavit včas. Pokud si vstupenku vyzvednete, tak je třeba bıt na místě promítání nejpozději 5 minut před jeho začátkem. V opačném případě totiž vaše vstupenka propadá ve prospěch pořadatelů.

MFF KV 2018: Tim Robbins převzal Křišťálovı glóbus