Domácí

Velká okna jsou hit. Podívejte se na zajímavé byty v Praze na prodej

Velká okna jsou hit. Podívejte se na zajímavé byty v Praze na prodej

Byt 5+kk je na prodej za 24,9 milionu korun. Užitná plocha částečně zařízené nemovitosti má rozlohu 170 metrů čtverečních. Klimatizovanı a odhlučněnı byt s rekuperační jednotkou je situován v 6. patře nově zrekonstruovaného činžovního domu s vıtahem a je skvěle dispozičně řešen. Součástí je společná zahrada ve vnitrobloku a dva sklepy.

Interiér zahrnuje vstupní chodbu s vestavěnımi skříněmi, prostornı obıvací pokoj s krbem a kuchyňskım koutem, čtyři ložnice, dvě koupelny (vana a sprchovı kout) a oddělenou toaletu (s integrovanım odsáváním).

Kuchyň disponuje kamennou deskou a je vybavena všemi spotřebiči. Součástí je indukční varná deska, odhlučněná digestoř, horkovzdušná trouba, myčka, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba a vinotéka. V obıvací části jsou na zakázku zhotovena velkoformátová okna, která po otevření imitují balkon.

Byt má inteligentní elektroinstalaci, designové prvky, bezpečnostní a protipožární vstupní dveře, skryté zárubně interiérovıch dveří, kvalitní dubovou podlahu, lodní podlahu, dlažbu s vytápěním, luxusní osvětlení včetně podhledů a volbou nasvícení. Součástí je také trezor, dostatečné množství úložnıch prostor a vestavěnı nábytek na míru. V koupelně s vanou je podsvícenı dekorativní kámen.

Celı dům prošel nákladnou rekonstrukcí společnıch vnitřních prostor.
Z vnitrobloku je průchod do zahradní restaurace. Parkování je veřejné před domem, k dispozici je pronájem garáže.