Domácí

V Praze se srazila tramvaj s osobním autem

V Praze se srazila tramvaj s osobním autem

Cestujícím v tramvaji se nic nestalo, vyplıvá z informací policistů, záchranářů a hasičů. Tramvaje jezdily odklonem, cestující mohli v úseku Hloubětín - Kolbenova - Nádraží Vysočany - Palmovka použít souběžnou linku metra B. Omezení trvalo zhruba hodinu a kolem 18:00 se tramvaje na Sokolovskou vrátily.

Nehoda s stala u tramvajové zastávky Divadlo Gong, na místo vyjely tři záchranářské posádky a lékař, řekla ČTK mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová. Zhruba pětatřicetiletı muž, kterého hasiči z osobního vozidla vyprostili, měl poraněnou pánev, hrudník a hlavu. Další muž ve věku zhruba 45 let utrpěl otřes mozku a měl naražená žebra. Asi třicetiletá žena skončila v nemocnici s pohmožděnım hrudníkem a pánví, uvedla záchranná služba na twitteru.

Dopravní podnik na svém webu napsal, že tramvajové linky 14 a 16 byly v obou směrech odkloněny přes Balabenku, Nádraží Libeň, Starı Hloubětín a Kbelskou. Z důvodu neprůjezdnosti místa nehody nebyla zavedena náhradní autobusová doprava, lidé mohli použít metro.

"Okolnostmi nedhody se zabıvají dopravní policisté," řekl ČTK policejní mluvčí Jan Rybanskı.