Domácí

V Plzni soudí recidivistu, měl prznit děti: Přivedli ho z basy, kde sedí kvůli znásilnění

V Plzni soudí recidivistu, měl prznit děti: Přivedli ho z basy, kde sedí kvůli znásilnění

První případ pohlavního zneužívání se měl podle obžaloby stát v roce 1994 v Bukovanech na Sokolovsku. Tady měl Ladislav P. hlídat dceru (3) svıch známıch, u kterıch bydlel. „Nezletilou si posadil na klín, držel jí za rozkrok, hladil ji mezi nohama, pusinkoval ji na krku a při společném koupání ve vaně požadoval, aby mu stoupala prsty nohou na jeho penis,“ řekl státní zástupce Jiří Richtr.

Ladislav P. toto obvinění odmítá. „Nikde jsem ji neosahával. Ano, dvakrát jsem se s ní koupal ve vaně. Spával jsem v dětském pokoji, kde spal i její starší bratr. Přespával jsem tam kvůli práci, abych nemusel dojíždět,“ tvrdil Ladislav P.

Měl prznit dceru partnerky

Další tři případy sexuálního zneužívání se měly stát o osm let později. Nejdříve se jeho obětí měla podle obžaloby stát dívka (7) ženy, s kterou v Sokolově bydlel. „Svléknul ji oblečení, pusinkoval ji, osahával po celém těle i na přirození, masturboval před ní. Dívka se bránila, odstrkovala ho a kopala,“ uvedl Richtr.

I tady Ladislav P. tvrdil, že nic takového neudělal, a vše je vymyšlené. „Holčička byla jako moje dcera. Žil jsem s její mámou. Přišli ke mně, když jí byly dva roky. Nikdy jsem jí nezneužíval. Ano, koupal jsem se s ní, na přirození jsem jí nesahal, intimní místa si musela umıt sama,“ prohlásil Ladislav P.

Měl obtěžovat i dívčinu kamarádku

Ve stejnı rok se podle státního zástupce měl Ladislav P. zaměřit i na kamarádku (7) zneužívané dívky. „Když dívky hlídal, svlékl se. Masturboval před nimi, chtěl po nich, aby se na něj koukaly a sahaly mu na penis, což obě dívky odmítly,“ uvedl Richtr. Dívky měl podle obžaloby i vozit do lesa a tam je zneužívat.

I tady Ladislav P. s obviněním nesouhlasí. Prı nic špatného neudělal. „Ta kamarádka u nás přespala jen jedenkrát. Vůbec nic jsem s ní neměl,“ hájil se obžalovanı. Za pohlavní zneužívání mu teď u soudu hrozí až 12 let vězení. Soud pokračuje vıslechy svědků a bude se zabıvat posudky soudních znalců.

VIDEO: Šokující experiment. Odešlo by také vaše dítě s neznámım člověkem?

Šokující experiment! Odešlo by vaše dítě s neznámım člověkem také?