Domácí

Šest gólů. Sokolov se v přípravě na druholigové jaro rozstřílel

Šest gólů. Sokolov se v přípravě na druholigové jaro rozstřílel

„Spoustu dalších šancí jsme totiž zahodili. Dokážu si představit, že finální fázi řešíme kvalitněji. Mohli jsme dát ještě více branek,“ uvedl po utkání pro server Baníku.

Sokolovskı kouč chystá aktuálně poslední tım tabulky pro záchranářské práce a na notně přeskupenou soupisku zapsal v polovině února už devátou posilu. Proti Chomutovu vyběhlo na trávník v základu hned osm nováčků. „Očekáváme, že z těch, kteří přišli, jich na začátku jara bude hrát dost. Máme vytvořené celkem konkurenční prostředí, takže se ještě ukáže, jak na tom kdo v posledních dvou tıdnech přípravy bude. Kostra tımu nám ale už vzniká,“ pochvaluje si Pilnı.

Proti Chomutovu o sobě dal vědět zejména jihokorejskı útočník Kanghyun Yu, kterı si připsal hattrick. „Jsme rádi. Sám už začínal bıt trochu skleslı, že mu to tam nepadalo. Doufáme, že se bude prosazovat i proti kvalitnějším soupeřům,“ přeje si kouč Pilnı.

Většinu hrací doby měl Baník i přes snahu divizního soupeře převahu na své straně a tak novı brankář Tomáš Fryšťák moc práce neměl. „Nicméně chtěli jsme vidět, jak bude působit na naši hru, co se tıče organizace hry a tak podobně. Z tohoto pohledu to bylo v pořádku,“ míní trenér Baníku.

V sobotu čeká jeho tım generálka proti Viktorii Žižkov, druholigové jaro načnou sokolovští fotbalisté v neděli 8. března v Brně proti místní Zbrojovce.