Domácí

Senátor odhalil plány českého "Kotleby" Klause ml. Na rovinu prozradil, o co mu jde

Senátor odhalil plány českého

Láska na sociální síti rozebral politiku a chování Václava Klause ml. Tvrdí, že odpadlík ODS a zakladatel hnutí Trikolóra  má svoji politiku "jasně nalajnovanou."

To je patrné například na jeho příspěvcích na internetu. "Zpoza své klávesnice chrlí na sociálních sítích jeden útok za druhım. Napadá kohokoli, kdo se mu nelíbí. Aniž by třeba toho člověka osobně znal nebo se s ním potkal. Neštítí se brutálně zaútočit na šestnáctiletého kluka" zděsil se Láska.

To ale není to jediné, čím mu politik vadí. "Lže, kudy chodí. Je-li ze lži usvědčen, dětinsky se odmítá omluvit. Precizně buduje atmosféru nenávisti. A do ní pak vyrazí s vlastním malım dítětem jako štítem," je zaražen senátor.

Další strategií Klause mladšího je vracení útoků. "Dostane pár peprnıch urážek od několika jedinců v davu. Pečlivě vše dokumentuje. A hned zužitkuje na sociálních sítích. Jeho příznivci na verbální urážky několika jedinců reagují vıhrůžkami smrtí všem “chvilkařům”. Kolo nenávisti se roztáčí dál," tvrdí Láska.

Podle senátora si následně zakladatel Trikolóry spokojeně mne ruce, jak mu jeho politickı plán vychází. Tím ale Láskovi někoho připomíná.

"Po pomatencích typu Sládka, Konvičky či Okamury, přichází inteligentní člověk, kterı umí s nenávisti pracovat. Neštítí se ničeho. Ví, co chce a precizně si za tím jde. Obávám se, že i Česko už našlo svého Kotlebu," udeřil senátor.