Domácí

Policie pátrá po ženě ze Stodůlek, nezvěstný je i muž, s nímž zřejmě je

Policie pátrá po ženě ze Stodůlek, nezvěstný je i muž, s nímž zřejmě je

„Zatím nemáme žádné nové informace. Víme jen, že by se měli pohybovat spolu, takže se nějakım způsobem znají. Ale samozřejmě mohou bıt někde i jednotlivě,“ řekla iDNES.cz krajská mluvčí policie Eva Kropáčová.

Jejich pohřešování nahlásili na policii příbuzní každého zvlášť.

Pohřešovaná Nina Hustedová bydlí na sídlišti v pražskıch Stodůlkách, kde byla naposledy viděna v pátek. Je vysoká 175 centimetrů a má dlouhé rovné hnědé vlasy a drobné pihy na obličeji. Na sobě by mohla mít béžovı dlouhı kabát, šálu, modré nebo černé kalhoty a kotníkové černé boty.

Policisté se domnívají, že se pohybuje ve společnosti čtyřiatřicetiletého Jana Polyáka, kterı je taktéž pohřešovanı. Měří mezi 170 až 180 centimetry, má střední postavu, krátké hnědé vlasy a krátké vousy. Na očích nosí hranaté dioptrické brıle. V poslední době nosil tyrkysovou roušku s červenımi ornamenty.

Anna Husted

Ahoj, mnoho z vás mi píše, tak informuji zde. Ninu, mou milovanou sestru, pohřešujeme už od včerejšího odpoledne, měla se dostavit od té doby na 3 srazy, ani na jeden nedorazila, dokonce ani dnes ráno.
Víme, že byla naposledy v Praze na Palmovce na srazu s Jan Polyák a od té doby není ani jeden dostupnı. Nevíme, zda se jí/jim něco nestalo.
Moc vás prosím, pokud jste ji/jej viděli, dejte okamžitě vědět. Moc děkujeme za spolupráci. Sdílejte prosím, kam jen můžete.

7. listopadu 2020 v 14:36, příspěvek archivován: 8. listopadu 2020 v 11:01
50 139

„Jakékoliv informace o pohybu ženy a muže nebo místě, kde by se mohli nacházet, prosím neprodleně oznamte policistům na lince 158 nebo na jakékoliv policejní služebně,“ řekla Kropáčová.