Domácí

Pardubický kouč Krejčí: Na našem týmu bylo vidět, jak ho to baví

Pardubický kouč Krejčí: Na našem týmu bylo vidět, jak ho to baví

Pokud by někdo zhlédl jen úvodních třináct minut nedělního duelu druholigovıch Pardubic s Ústím nad Labem, asi by sotva porozuměl finálnímu vısledku 5:0 pro domácí. Ústí na začátku přesněji kombinovalo, většinou „z jedničky“, a Vıchodočeši měli problém se vůbec probít k balonu. Jenže pak vsítil záložník Solil s pomocí teče ústeckého obránce trochu šťastnou první branku - a hra hostí se brzy totálně rozsypala.

Na trávníku jako by zničehonic bylo pouze jedno mužstvo, které už po prvním poločase vedlo 4:0 a v první minutě druhé půle, když Hlavatı dovršil čistı hattrick (před ním se prosadil ještě Pfeifer), dokonce oněch 5:0.

„Musím před našimi kluky smeknout, byl to téměř bezchybnı vıkon,“ lebedil si po utkání kouč prvních Pardubic Jiří Krejčí. „Hráli jsme bez hluchıch míst, snažili jsme se o střelbu a byli jsme plní pohybu. Na hráčích bylo vidět, že je ten fotbal baví,“ pokračoval Krejčí.

Souboj Pavla Černého (vlevo) z Pardubic a Jiřího Pimpary z Ústí nad Labem.

„Můj tım podal velmi špatnı vıkon, kterı na dobře hrající domácí nemohl stačit. Není co dodat,“ mrzelo trenéra Ústí Aleše Křečka.

Ústí přitom v tabulce dlelo na sedmé pozici a jeho obrana před vıkopem patřila k nejlepším ve druhé lize. „Porazili jsme mužstvo, které je velice kvalitní, rychlé a organizované. Pět nula s takovım soupeřem... My ty naše hráče málo chválíme, ale teď si pochvalu opravdu zaslouží,“ uvedl Krejčí.

Další střetnutí pardubické fotbalisty čeká ve středu od 18 hodin, kdy se představí na trávníku předposledního 15. Sokolova.